Přihlaste se na konferenci Mediální vzdělávání a české školství

25.1.2017 / Vzdělávání vyučujících

Jak se proměnil svět médií s rozmachem nových technologií? Reaguje na tyto změny mediální výchova, která je už 10 let součástí RVP? Pokud vás zajímají odpovědi, přihlaste se na konferenci, kterou pořádáme 22. února v Goethe-Institutu v Praze.

Cílem konference je reflektovat aktuální stav mediální výchovy na českých základních a středních školách a poskytnout vyučujícím inspiraci, jak je možné k výuce přistupovat.

V programu nabídneme výsledky aktuálního průzkumu stavu mediální výchovy na českých středních školách, dvě panelové debaty, prezentaci organizací, které se mediálnímu vzdělávání věnují, nebo projekci filmu s besedou s hostem.

Pro zájemce je připraven workshop, na kterém budeme pracovat s aktuálními mediálními tématy. 

Konference je zdarma, ale je nutné se na ni registrovat. Podrobné informace a přihlašovací formulář najdete na jsns.cz/konference.

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.