Přihlašte se na poslední volná místa na pražské projekce

27.2.2013 / Festival Jeden svět - projekce pro školy

 

 

Již za 5 dní, v pondělí 4. března začíná filmový festival Jeden svět v Praze a společně s ním i speciální dopolední projekce pro školy. Je přihlášeno již více než 13 000 diváků, stále se však můžete přihlásit na poslední volná místa v kategorii Jeden svět pro studenty určené vyšším ročníkům základních škol a středním školám. Vyberte si z aktuálního programu a objednejte se na tel. 734 428 308.

 

 

 

Pokud jste z jiného města, můžete kontaktovat regionální koordinátory, projekce pro školy se konají během března a dubna i v dalších 40-ti festivalových městech. 

 

 

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.