Přípravy vrcholí, zbývají jen poslední volná místa

27.2.2014 / Festival Jeden svět - projekce pro školy

Již za 4 dny, v pondělí 3. března začíná filmový festival Jeden svět v Praze a společně s ním i speciální dopolední projekce pro školy. Přípravy jsou v plném proudu, tento týden také proběhlo setkání s více než třemi desítkami dobrovolníků, kteří nám ochotně pomáhají s celou organizací.
 

Na projekce je přihlášeno již více než 14 000 diváků, stále se však můžete přihlásit na poslední volná místa v kategorii Jeden svět pro studenty určené vyšším ročníkům základních škol a středním školám. Vyberte si z aktuálního programu a objednejte se na tel. 734 428 308.

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.