Vyberte si z naší nabídky podzimních seminářů

14.10.2014 / Vzdělávání vyučujících

Na podzim jsme si pro vás připravili nabídku tří tematicky rozdílných seminářů v Praze a Olomouci. Pokud vás zajímá mediální gramotnost, výchova k toleranci nebo moderní československé dějiny a chcete se v těchto oblastech zdokonalit, pak neváhejte a přihlaste se na semináře.

Všechny semináře povede naše zkušená lektorka Vlasta Vyčichlová a také se mužete těšit na zajímavé hosty. Vyberte si z následující nabídky a přihlaste se na seminář online. Všechny podrobnosti naleznete ve speciální sekci Další vzdělávání pedagogů. O semináře je tradičně velký zájem, proto se hlaste už nyní.

6.11.2014 - Audiovizuální materiály ve výchově k toleranci (Praha)

27.11.2014 - Naše moderní dějiny v audiovizuálních lekcích (Olomouc)

4.12.2014 - Cesta k mediální gramotnosti (Praha)

Všechny nabízené semináře jsou zdarma a proplácíme jízdné.

 

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.