Hlaste se na školní projekce Jeden svět v Praze

8.2.2016 / Festival Jeden svět - projekce pro školy

Už se můžete přihlašovat na dopolední projekce pro školy, které pro vás pořádáme v rámci Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět v Praze. Tak neváhejte, projekce se rychle plní!

Podívejte se na ukázky filmů a rozhodněte společně se svými žáky, na co přijdete do kina. Vyberte si z programu  konkrétní den a čas projekce a zavolejte nám na telefonní číslo 734 428 308 nebo 222 350 842, a to ve všední den od 9 do 17 hod.

Poté se podívejte na veškeré podrobné informace o školních projekcích festivalu Jeden svět v Praze.

Těšíme se na vás!

Pokud jste z jiného města, kontaktujte regionální koordinátory. Projekce pro školy se konají během března a dubna i v dalších 33 festivalových městech.

 

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.