Registrujte se na konferenci Kdo jiny?

11.6.2018 / Kdo jiný?

Proč je důležité podporovat mladé lidi ve vlastních projektech a aktivitách, které mohou zlepšit život v jejich okolí? Na podobné otázky se zaměříme na Konferenci Kdo jiný?, kterou pořádáme 19. června v Kasárnách Karlín v Praze. 

Hlavní částí budou svižné prezentace zástupců inspirativních projektů, připravujeme pro vás také panelové diskuze, do kterých jsme pozvali mladé zástupce zajímavých projektů a také vyučujících a další interaktivně zábavný program. Chcete se o projektech dozvědět více nebo přemýšlíte o vlastním zapojení? Podívejte se na program a registrujte se

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.