Přehled klubů

Tady všude už studenti promítají! Podívejte se na mapu škol v České republice zapojených do Filmových klubů Jednoho světa na školách. S mapou je možno hýbat a přibližovat si jí. Po kliknutí na ikonku se vám zobrazí údaje o škole. Pod mapou najdete přehled všech klubů.

Filmový klub GyBu

Budějovická 680, Praha, 14000

Více

Filmový klub Gymnázia Česká

Česká 142/64, České Budějovice, 37021

Více

FK Gymnázium Český Krumlov

Chvalšinská 112, Český Krumlov, 38101

Více

Filmový Klub Gymnázia Františka Palackého

Masarykova 450, Neratovice, 27711

Více

Studentský filmový klub GPJP Jeden svět

Jindřišská 966/36, Praha, 11000

Více

Filmový klub Masarykova gymnázia Příbor

Jičínská 528, Příbor, 74258

Více

Filmový klub Gymnázia Frýdlant

Mládeže 884, Frýdlant, 46401

Více

Filmový klub Křesťanského gymnázia

Kozinova 1000, Praha, 10200

Více

FK Polské gymnázium Český Těšín

Havlíčkova 213/13, Český Těšín, 73701

Více

Atmosphere - Gymnázium Mnichovo Hradiště

Studentská 896, Mnichovo Hradiště, 29501

Více

Parléřova 2, Praha, 16900

Více

Do varu

Dvořákova 1269, Frýdlant nad Ostravicí, 73911

Více

Filmový Klub Na Zatlance

Na Zatlance 11, Praha, 15000

Více

Řezníčkova 451, Náchod, 54701

Více

Náměstí Františka Křižíka 860, Tábor, 39001

Více

Gymnázium Český Brod

Vítězná 616, Český Brod, 28227

Více

FILMOVÝ KLUB LOUNY

Poděbradova 661, Louny, 44001

Více

FILMOVÝ KLUB MOZARTOVA, PARDUBICE

Mozartova 449, Pardubice, 53009

Více

Jiráskova 30, Jičín, 50601

Více

Sady pionýrů 600, Lovosice, 41002

Více

Boučkova 355/II, Poděbrady, 29040

Více

Ohradní 55, Praha, 14000

Více

Evropská 33, Praha, 16000

Více

Josefská 7, Praha, 11800

Více

Čáslavská 202, Kutná Hora, 28401

Více

Českolipská 373, Praha, 19000

Více

Petákova 2, Plzeň, 30100

Více

Skalsko 1, Skalsko, 29426

Více

Školní 995, Trhové Sviny, 37401

Více

GYMBOS

Palackého nám. 1, Boskovice, 68011

Více

Špitálská 2 , Praha 9 - Vysočany, Praha, 19000

Více

Makarenkov

Makarenkova 1, Havířov, 73601

Více



Filmový klub GyBu

Škola: Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680

Adresa: Budějovická 680, Praha, 14000

Organizátoři: Anna Sojková, Anna Sojková, Nhu Anh Nguyen, Anna Petáková, Prokop Fialka

Filmový klub Gymnázia Česká

Škola: Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Adresa: Česká 142/64, České Budějovice, 37021

Organizátoři: Martina Součková, Martina Součková, Klára Metelcová

FK Gymnázium Český Krumlov

Škola: Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112

Adresa: Chvalšinská 112, Český Krumlov, 38101

Organizátoři: Rebeka van Overloop, Tereza Štěpánová

Filmový Klub Gymnázia Františka Palackého

Škola: Gymnázium Františka Palackého, Neratovice, Masarykova 450

Adresa: Masarykova 450, Neratovice, 27711

Organizátoři: Jan Novotný, Jan Novotný

Studentský filmový klub GPJP Jeden svět

Škola: Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36

Adresa: Jindřišská 966/36, Praha, 11000

Organizátoři: Mia Šamárková, Mia Šamárková

Filmový klub Masarykova gymnázia Příbor

Škola: Masarykovo gymnázium, Příbor, příspěvková organizace

Adresa: Jičínská 528, Příbor, 74258

Organizátoři: Ondřej Elbel, Ondřej Elbel, Melánie Klvaňová

Filmový klub Gymnázia Frýdlant

Škola: Gymnázium, Frýdlant, Mládeže 884, příspěvková organizace

Adresa: Mládeže 884, Frýdlant, 46401

Organizátoři: Žaneta Wudyová, Žaneta Wudyová

Filmový klub Křesťanského gymnázia

Škola: Křesťanské gymnázium

Adresa: Kozinova 1000, Praha, 10200

Organizátoři: Prokop Laichter, Prokop Laichter

FK Polské gymnázium Český Těšín

Škola: Gymnázium s polským jazykem vyučovacím - Gimnazjum z Polskim Językiem Nauczania, Český Těšín, příspěvková organizace

Adresa: Havlíčkova 213/13, Český Těšín, 73701

Organizátoři: Magdalena Guńková, Magdalena Guńková, Aneta Walach

Atmosphere - Gymnázium Mnichovo Hradiště

Škola: Gymnázium, Mnichovo Hradiště, Studentská 896

Adresa: Studentská 896, Mnichovo Hradiště, 29501

Organizátoři: Radka Tichá, Radka Tichá

Škola: Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2

Adresa: Parléřova 2, Praha, 16900

Organizátoři: Tereza Procházková, Tereza Procházková, Eva Kráčmarová

Do varu

Škola: Gymnázium BESKYDY MOUNTAIN ACADEMY, s.r.o.

Adresa: Dvořákova 1269, Frýdlant nad Ostravicí, 73911

Organizátoři: Klára Hlavačková, Klára Hlavačková

Filmový Klub Na Zatlance

Škola: Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11

Adresa: Na Zatlance 11, Praha, 15000

Organizátoři: Adam Kaše, Adam Kaše

Škola: Gymnázium Dobruška

Adresa: Řezníčkova 451, Náchod, 54701

Organizátoři: František Havel, František Havel

Škola: Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860

Adresa: Náměstí Františka Křižíka 860, Tábor, 39001

Organizátoři: Karolína Camrdová

Gymnázium Český Brod

Škola: Gymnázium, Český Brod, Vítězná 616

Adresa: Vítězná 616, Český Brod, 28227

Organizátoři: Karolína Blažková, Karolína Blažková

FILMOVÝ KLUB LOUNY

Škola: Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace

Adresa: Poděbradova 661, Louny, 44001

Organizátoři: Michaela Štruplová, Michaela Štruplová

FILMOVÝ KLUB MOZARTOVA, PARDUBICE

Škola: Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449

Adresa: Mozartova 449, Pardubice, 53009

Organizátoři: Kateřina Kovandová, Kateřina Kovandová

Škola: Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30

Adresa: Jiráskova 30, Jičín, 50601

Organizátoři: Pavlína Svobodová, Pavlína Svobodová

Škola: Gymnázium, Lovosice, Sady pionýrů 600, příspěvková organizace

Adresa: Sady pionýrů 600, Lovosice, 41002

Organizátoři: Eliška Krátká, Eliška Krátká

Škola: Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace

Adresa: Boučkova 355/II, Poděbrady, 29040

Škola: Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle, Ohradní 55

Adresa: Ohradní 55, Praha, 14000

Organizátoři: Vavřinec Dudek, Vavřinec Dudek

Škola: Vyšší odborná škola pedagogická a sociální, Střední odborná škola pedagogická a Gymnázium, Praha 6, Evropská 33

Adresa: Evropská 33, Praha, 16000

Organizátoři: Angelka Krognerová, Angelka Krognerová, Markéta Táčnerová

Škola: Malostranské gymnázium, Praha 1, Josefská 7

Adresa: Josefská 7, Praha, 11800

Organizátoři: Vanda Lupjanová, Vanda Lupjanová

Škola: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Adresa: Čáslavská 202, Kutná Hora, 28401

Organizátoři: Martin Viták

Škola: Gymnázium, Praha 9, Českolipská 373

Adresa: Českolipská 373, Praha, 19000

Organizátoři: Lucie Filipová, Lucie Filipová

Škola: Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2

Adresa: Petákova 2, Plzeň, 30100

Organizátoři: Markéta Kolářová, Markéta Kolářová

Škola: Střední škola fotografická, filmová a televizní, o.p.s.

Adresa: Skalsko 1, Skalsko, 29426

Organizátoři: Václav Vágner, Václav Vágner

Škola: Gymnázium, Trhové Sviny, Školní 995

Adresa: Školní 995, Trhové Sviny, 37401

Organizátoři: mgr. jana benešová

GYMBOS

Škola: Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace

Adresa: Palackého nám. 1, Boskovice, 68011

Organizátoři: Kamila Hrnčířová, Kamila Hrnčířová

Škola: Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2

Adresa: Špitálská 2 , Praha 9 - Vysočany, Praha, 19000

Organizátoři: Daniel Kadlec, Daniel Kadlec

Makarenkov

Škola: Střední průmyslová škola elektrotechnická Havířov, příspěvková organizace

Adresa: Makarenkova 1, Havířov, 73601

Organizátoři: Rostislav Danel, Rostislav Danel, Lukáš Gryga, Matouš Sloboda