Využijte poslední volná místa na pražských projekcích

22.2.2017 / Festival Jeden svět - projekce pro školy

Nestačili jste se se svou třídou přihlásit na školní projekce Jednoho světa v Praze? Máme pro vás tipy, kde jsou stále volná místa. Pro nejmenší z kategorie Jeden svět dětem pak máme už posledních tři volné projekce.

Festival Jeden svět v Praze se nezadržitelně blíží. Na každý festivalový den jsme pro vás připravili zajímavý program, jehož součástí jsou i debaty s odborníky na aktuální světová témata nebo režiséry a protagonisty promítaných filmů. Pokud učíte na střední škole a chtěli byste vzít svou třídu na nějaký film z letošního výběru Jednoho světa pro studentky a studenty, se zajímavou diskuzí, podívejte se na pár tipů níže, kde máme stále volná místa:

Kdo mě teď bude mít rád?

  • 61 volných míst: 13.3. v 9:00 – Kino Atlas

Kdy už ten vítr ustane

  • 61 volných míst: 15.3. v 11:15 - Kino Světozor

  • 62 volných míst: 16.3. v 11:00 - Kino Atlas

Projekce č. 1

  • 32 volných míst: 13.3. v 11:00 – Městská knihovna

Přihlásit se můžete online nebo na čísle  734 428 308.

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.