Workshopy pro pedagogické sbory

Pracujete ve svých hodinách s filmem a chcete k tomu motivovat i své kolegy? Kontaktujte nás a my pro vás zdarma uspořádáme workshop přímo na vaší škole. Našim cílem je inspirovat vyučující a ukázat jim práci s filmem, aby byli schopni ve svých hodinách promítat sami. Kromě aktivit spojených s promítáním filmu si prakticky vyzkoušíte i aktivity pro ošetření emocí, které jsou při promítání zásadní.

Workshopy jsou většinou určeny pro celý pedagogický sbor, je však možné se individuálně domluvit i na konkrétním zaměření (třídní učitelé, angličtináři, ...). 

Lektory workshopů jsou proškolení vyučující, kteří mají s využitím audiovizuálních materiálů v hodinách vlastní dlouhodobé zkušenosti.

Podmínky

  • workshopu by se ideálně měl účastnit celý pedagogický sbor, pokud nejde o specifické zaměření (např. angličtináři, třídní učitelé, ...) 
  • před pořádáním workshopu se všichni jeho účastníci zaregistrují na portále JSNS.cz
  • hlavním cílem workshopu je ukázat práci s filmem a emocemi vyučujícím, po jeho proběhnutí tedy oceníme, když kromě registrace na náš portál začnete sami promítat filmy s větší frekvencí 

Co je ještě potřeba, pokud si chcete workshop objednat?

  • mít připravené technické zázemí – připojení na wifi, počítač, projektor
  • mít na nás vyhrazené alespoň 3 hodiny 
  • mít možnost zatemnění třídy/prostoru, kde se bude promítat

Workshop pro pedagogické sbory

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.