Stáhněte si leták s letošní festivalovou nabídkou:

Jeden svět 2021 - online nabídka filmů

Letos jste měli možnost vybrané filmy z nabídky festivalového programu zhlédnout se svými žáky, alespoň online. Všechny filmy jsou uzpůsobeny do tzv. audiovizuálních lekcí, kde mimo film najdete i doprovodné aktivity a materiály.

Součástí letošního festivalu byl i Jeden svět vzdělává - povídání o filmech a lidských právech pro studenty a studentky. Na všechny debaty, které už proběhly se můžete podívat zde ze záznamu.

Jeden svět dětem

Filmy pro mladší žáky základních škol vybíráme s ohledem na jejich věk. Každý film je zpracován do audiovizuální lekce, kde najdete aktivity, informační texty a další doprovodné materiály a tipy, jak s tématy filmů pracovat v online i offline hodinách. Všechny filmy jsou opatřeny českým dabingem.

Jeden svět pro studenty a studentky

Vybrané filmy z programu Jednoho světa pro starší žáky základních a studenty středních škol. Ke všem filmům jsou vypracované aktivity, informační texty a další doprovodné materiály a tipy, jak s nimi následně pracovat. Připravili jsme pro vás i zajímavé online debaty s odborníky na dané téma či tvůrci a protagonisty. Všechny filmy budou opatřeny českými titulky. U každého snímku je uveden doporučený věk diváků.