Nadělte si pod stromeček naše knihy a příručky

18.12.2015 / JSNS

Ani my nezůstáváme pozadu s vánočními slevami. Zlevnili jsme pro vás řadu materiálů. Podívejte se do naší bohaté nabídky!

Doporučujeme zejména propracovanou sadu Být v obraze, zahrnuje více než deset hodin audiovizuálních materiálů na osmi DVD a obsáhlou metodickou příručku. Nyní pouze za 700 Kč (z původních 2 690 Kč).

Vybrat si můžete i z celé řady DVD, které nyní pořídíte za poloviční ceny.

Řadu publikací samozřejmě distribuujeme i zdarma, prohlédněte si naší nabídku.

Pro vyučující na základních školách doporučujeme metodickou příručku Příběh mojí rodiny o tom, jak posílit vztahy mezi rodinou, žáky a školou.

Pro učitele středních škol doporučujeme například Příběhy bezpráví - Nástroje normalizační moci, která popisuje, jaké instituce a postupy vedly k nastolování diktatury.

Pro všechny věkové kategorie využijete příručku Základy dokumentárního filmu

 

 

Válka na Ukrajině

Materiály JSNS k ruské vojenské invazi

V souvislosti s aktuálními událostmi na Ukrajině jsme z portálu JSNS.CZ vybrali dokumentární filmy, lekce, materiály a aktivity do hodin a také řadu doporučení pro vyučující k tomu, jak s žáky mluvit o válečném konfliktu, uprchlících, mediální manipulaci a propagandě. Na stránce Válka na Ukrajině najdete speciálně připravený výběr lekcí k současné situaci spolu s aktivitami do hodin nebo publikaci Podoby ruské propagandy. Nabídku materiálů budeme průběžně rozšiřovat.