inspiRACE 2024

Večer plný originálních prezentací, zajímavých příběhů a inspirativních mladých lidí proběhne 9. února 2024 od 18:00  v Pracovně na pražském Žižkově.

 

Večerem nás provede Jan Rosenthaler a pozvané organizace i jednotlivci představí, jak své nadšení k občanské angažovanosti a zejména k ochraně lidských práv a životního prostředí přetavili do konkrétních projektů a iniciativ.

 

InspiRACE odstartuje jarní běh environmentálního vzdělávacího programu Kdo jiný?, v rámci kterého vedeme studenty k vytvoření vlastních veřejně prospěšných projektů.

 

Během večera vystoupí:

Na akci není nutné se nijak registrovat, vstup je zdarma, budeme rádi, když nám dáte vědět, že přijdete přes událost na Facebooku.

Projekt Kdo jiný? je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.