Inspirujte se metodikou Kdo jiný? a začněte s projekty i na vaší škole

METODIKA PRO UČITELE

Jste vyučující a chcete se pustit se studenty do...
Rozbalit

METODIKA PRO UČITELE

Jste vyučující a chcete se pustit se studenty do týmového projektu? Podívejte se na metodické materiály pro vyučující.

×

METODIKA PRO ŽÁKY

Jste tým mladých lidí, kteří se chtějí pustit do...
Rozbalit

METODIKA PRO ŽÁKY

Jste tým mladých lidí, kteří se chtějí pustit do projektu? Jste vyučující, který hledá inspiraci pro své žáky a žákyně? Podívejte se na projektový manuál pro žákovské týmy.

×

METODICKÝ SEŠIT ZAPOJTE I SVOJE ŽÁKY. KDO JINÝ

Pro učitele jsme vytvořili příručku Zapojte i svoje...
Rozbalit

METODICKÝ SEŠIT ZAPOJTE I SVOJE ŽÁKY. KDO JINÝ

Pro učitele jsme vytvořili příručku Zapojte i svoje žáky. Kdo jiný?, která má být inspirací a návodem, jak u žáků probudit větší zájem o dění ve společnosti a facilitovat jejich projekty.

×

AUDIOVIZUÁLNÍ LEKCE K TÉMATU AKTIVNÍ OBČANSTVÍ

Jedním z pilířů fungující demokracie je...
Rozbalit

AUDIOVIZUÁLNÍ LEKCE K TÉMATU AKTIVNÍ OBČANSTVÍ

Jedním z pilířů fungující demokracie je občanská angažovanost ve věcech veřejných. Téma aktivního občanství tak podle nás nesmí chybět ani ve škole. Co všechno se za tímto pojmem skrývá? Co můžu jako jednotlivec změnit? A jak na to? Pusťte si filmy zachycující příběhy lidí, kteří se rozhodli aktivně využít svých občanských práv a změnit, co se jim v jejich okolí nelíbilo. V připravených lekcích naleznete i praktické tipy, jak můžete začít něco dělat právě vy. Protože kdo jiný, když ne vy?

×

LEKCE PROJEKTOVÉ VYUČOVÁNÍ

Podívejte se na sestřih z žákovských týmových...
Rozbalit

LEKCE PROJEKTOVÉ VYUČOVÁNÍ

Podívejte se na sestřih z žákovských týmových projektů Kdo jiný? a přesvědčte se, že mladí lidé dokážou měnit svět k lepšímu. Inspirujte se návody, jak u žáků probudit větší zájem o dění ve společnosti. Zjistěte, jak žáky vést k tomu, aby nebyli lhostejní k problémům svého okolí a v nejlepším případě se začali aktivně podílet na občanské společnosti zahájením své vlastní aktivity – realizací týmových projektů. Lekce přináší praktické návody a tipy, jak žáky zapojit do veřejného dění, jak vést projekt a dotáhnout ho úspěšně do konce, jak projekt zařadit do výuky jako naplnění RVP. V neposlední řadě se můžete inspirovat již realizovanými projekty, které jsou dokladem toho, jak si žáci při realizaci těchto projektů vedli.

×