inspiRACE: dobré nápady se šíří jako lavina

Další večer plný originálních prezentací, zajímavých příběhů a inspirativních mladých lidí proběhne 3. března 2023 od 17:00 na Toulcově dvoře.

Registrace

Inspirativním večerem odstartujeme jarní běh environmentálního vzdělávacího programu Kdo jiný?, v rámci kterého vedeme studenty k vytvoření vlastních veřejně prospěšných projektů. Do programu se se svým studentským týmem můžete přihlásit tady.

Během InspiRACE sedm hostů představí, jak své nadšení k občanské angažovanosti a zejména k ochraně lidských práv a životního prostředí přetavili do konkrétních projektů a iniciativ. 

Večer zahájí a ukončí vystoupení slammerů Lukáše Macka a Sufiana Massalemy, občerstvení připraví Kuchařky bez domova.

S vystupujícími a dalšími hosty se účastníci mohou po prezentacích potkat nad občerstvením, popovídat si a získat tak i motivaci k vlastní akci.

 

Podívejte se na hosty z minulé InspiRACE, která proběhla 30. září 2022 v Prostoru 39:

Podívejte se do fotogalerie z minulé akce.

 

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.