inspiRACE: dobré nápady se šíří jako lavina

2023

Další večer plný originálních prezentací, zajímavých příběhů a inspirativních mladých lidí proběhl 3. března 2023 od 17:00 na Toulcově dvoře.

Inspirativní večer odstartoval jarní běh environmentálního vzdělávacího programu Kdo jiný?, v rámci kterého vedeme studenty k vytvoření vlastních veřejně prospěšných projektů.

Během InspiRACE devět hostů představilo, jak své nadšení k občanské angažovanosti a zejména k ochraně lidských práv a životního prostředí přetavili do konkrétních projektů a iniciativ. 

Večerem nás provedl Jan Rosenthaler, vystoupil slammer Sufian Massalema, občerstvení připravily Kuchařky bez domova.

 

Hosty byli: 

Podívejte se do fotogalerie z akce.

 

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

2022

Večer plný originálních prezentací, zajímavých příběhů a inspirativních mladých lidí proběhl i 30. září 2022 od 17:00 v Prostoru 39.

Během večera sedm hostů představilo, jak své nadšení k občanské angažovanosti a zejména k ochraně lidských práv a životního prostředí přetavili do konkrétních projektů a iniciativ. 

Večer zahájilo a ukončilo vystoupení slammerů Lukáše Macka a Sufiana Massalemy, o moderování se postaral Ondřej Cihlář a občerstvení připravily Kuchařky bez domova.

S vystupujícími a dalšími hosty se účastníci mohli po prezentacích potkat nad občerstvením, popovídat si a získat tak i motivaci k vlastní akci.

V prostorách byla ke shlédnutí lidskoprávní výstava Stejné příběhy, jiná jména

 

Hosti, kteří představili své projekty:

Podívejte se do fotogalerie.

 

Akce se konala v rámci projektu LP-HRMGSA-046 JSNS - Vzdělávání o lidských právech prostřednictvím audiovizuálních materiálů.

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.