Zapojené školy 2023

Pokud se Vám mapa nezobrazuje správně, povolte alespoň statistické cookies přes ikonu vlevo dole v okně prohlížeče.

Počet zapojených škol: 42



JSNS

Šafaříkova 24, Praha, 12000

JSNS

Šafaříkova 24, Praha, 12000

Základní škola Čeladná, příspěvková organizace

Čeladná 551, Čeladná, 73912

Základní škola a mateřská škola Olešnice, okres Blansko

Hliníky 108, Olešnice, 67974

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice

Pohorská 86, Kaplice, 38241

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8

Jírovcova 8, České Budějovice, 37161

SPŠelit

Čs. odboje 670, Dobruška, 51801

Základní škola Třebíč, Benešova 585

Benešova 585, Třebíč, 67401

Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1

Nad Štolou 1510/1, Praha, 17000

ScioŠkola Plzeň

Alej Svobody, Plzeň, 32300

Základní škola a Mateřská škola Jimramov, příspěvková organizace

Padělek 133, Jimramov, 59242

Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace

Komenského 323, Suchdol nad Odrou, 74201

Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek, Praha 6, Sušická 29

Sušická 1000/29, Praha, 16000

Gymnázium, Jeseník, Komenského 281

Komenského 281, Jeseník, 79001

Základní škola 1. Máje, Karlovy Vary

1. máje 58/1, Karlovy Vary, 36006

Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, náměstí Svobody 2

náměstí Svobody 930/2, Praha, 16000

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, příspěvková organizace

Jiráskova1a, Krnov, 79401

ZŠ Klenovice na Hané, příspěvková organizace, okres Prostějov

Klenovice na Hané 231, Prostějov, 79823

Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3

Hellichova 3, Praha, 11800

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec

Purkyňova 510, Frýdlant, 46401

Základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 21

Jana Masaryka 21, Praha, 12000

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527

U Hřiště 527, Velešín, 38232

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, České Budějovice, Husova 3

Husova 3, České Budějovice, 37160

Základní škola M. Choceňského, Choceň

Mistra Choceňského 211, Choceň, 56501

Základní škola, Netolice, okres Prachatice

Bavorovská 306, Netolice, 38411

Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace

U Splavu 550, Třinec, 73961

Střední průmyslová škola Karviná

Žižkova 1818, Karviná, 73301

VOŠ a SPŠ dopravní

Masná 18, Praha, 11000

Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804, příspěvková organizace

I. Sekaniny 1804/15, Ostrava, 70800

Základní a mateřská škola Nechanice

Pražská 2, Hradec Králové, 50315

Základní škola Antonína Sochora Duchcov, Teplická ul. 13, okres Teplice

Teplická 13, Duchcov, 41901

Střední škola řemesel a služeb

Ruská 147, Děčín, 40502

Gymnázium, Praha 6, Arabská 14

Arabské 14, Praha, 16000

Základní škola Mšeno, příspěvková organizace

Boleslavská 360, Mšeno, 27735

Základní škola, Uherský Brod, Mariánské náměstí 41, okres Uherské Hradiště

Mariánské náměstí 41, Uherský Brod, 68801

Základní škola, Praha 10, Brigádníků 14/510

Brigádníků 510, Praha, 10000

Základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Stoliňská 823

Stoliňská 823, Praha, 19300

Základní škola Březová, okres Sokolov

Komenského 232, Březová, 35761

Základní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice

Habrmanova 1500, Česká Třebová, 56002

Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

Hany Kvapilové 20, Opava, 74601

Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2

Špitálská 2 , Praha 9 - Vysočany, Praha, 19000

ZŠ Lanškroun, Dobrovského ul. č. 630

Dobrovského 630, Lanškroun, 56301