Objednejte si Bulletin mediálního vzdělávání

9.2.2018 / Mediální vzdělávání

Uvítáte tipy k výuce mediálního vzdělávání? Zajímá Vás, co je v této oblasti nového? Odebírejte Bulletin mediálního vzdělávání. Každý měsíc v něm naleznete analýzu mediálního sdělení, tip na aktivitu, kterou můžete vyzkoušet se žáky, aktualitu ze světa médií nebo představení mediálně-vzdělávacího projektu.

Bulletin obsahuje následující rubriky: 

Prohlédněte si předchozí bulletiny na projektové stránce Mediální vzdělávání, kde se můžete přihlásit k pravidelnému odběru newsletteru. Na tomto místě jsou také všechny materiály k mediálnímu vzdělávání a informace o připravovaných akcích. Aktuálně chystáme nové AV lekce (projděte si interaktivní mapu stávajících lekcí a aktivit), dále připravujeme jarní konferenci na téma Média a demokracie nebo druhý ročník Týdnů mediálního vzdělávání, který opět přivede do škol novináře a mediální odborníky. Bližší informace o těchto akcích zveřejníme již brzy. 

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.