Soutěže

Výtvarná soutěž Jeden svět dětem 2017

Vyhlásili jsme každoroční Výtvarnou soutěž JEDEN SVĚT DĚTEM určenou žákům do 13 let. Zadání soutěže je jednoduché - nakreslit obrázek k filmu z kategorie Jeden svět dětem, který jste viděli v kině na školních projekcích v jakémkoliv festivalovém městě.

Více informací

Studentská literární soutěž Jednoho světa na školách 2017

Do letošní literární soutěže, kterou pořádáme s týdeníkem Respekt, se zapojilo 71 žáků a studentů ve věku 15–20 let. Tématem letošního ročníku bylo Umění spolupráce.

Více informací

Výtvarná soutěž Jeden svět dětem 2016

Známe vítěze Výtvarné soutěže JEDEN SVĚT DĚTEM 2016.

I letos jsme během festivalu Jeden svět uspořádali ve spolupráci s Českou televizí výtvarnou soutěž JEDEN SVĚT DĚTEM určenou žákům do 13 let. Zadání soutěže bylo jasné - nakreslit obrázek k filmu z kategorie Jeden svět dětem v jakémkoliv festivalovém městě.

Více informací

Studentská literární soutěž Jednoho světa na školách 2016

Studentská literární soutěž na téma letošního festivalu Jeden svět Hledání domova je uzavřena.  Do soutěže se se přihlásilo 85 prací od studentů ve věku 15 až 20 let.

Letošními finalistkami literární soutěže Hledání domova se staly:

Více informací

Výtvarná soutěž Jeden svět dětem 2015

Jako každý rok jsme na školních projekcích mezinárodního festivalu o lidských právech JEDEN SVĚT, vyhlásili výtvarnou soutěž JEDEN SVĚT DĚTEM určenou žákům do 13 let. Zadání soutěže bylo nakreslit obrázek, který by zachytil pocity a dojmy z promítaných filmů či sociálních spotů. Zúčastnit se mohly všechny děti, které byly na školních projekcích v jakémkoliv festivalovém městě.

Více informací

Studentská literární soutěž Jednoho světa na školách 2015

V tomto roce byla poprvé studentská literární soutěž na téma Mezinárodního filmového festivalu Jeden svět. Do soutěže se mohli zapojit žáci a studenti (15–20 let), stačilo poslat esej, fejeton nebo rozhovor a to do 15. února 2015.

Více informací