Zapojené školy 2017

Počet zapojených škol: 405



Základní škola Třebíč, Benešova 585

Benešova 585, Třebíč, 67401

Střední škola obchodně technická s.r.o.

náměstí T.G.Masaryka 1279, Zlín, 76001

Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Blansko, Nad Čertovkou 18

Nad Čertovkou 18, Blansko, 67801

Gymnázium Brno-Řečkovice

Terezy Novákové 2, Brno, 62100

Gymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace

5. KVĚTNA 620, Kadaň, 43201

Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace

Studentská 1075, Žatec, 43801

Střední škola automobilní a informatiky

Weilova 4, Praha, 10200

Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29

Zemědělská 29, Brno, 61300

Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

Nerudova 33, Plzeň, 30100

Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy

Zámecká 496, Litomyšl, 57001

Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o.

Sokolovská 54, Plzeň, 32300

Základní škola Velký Šenov, okres Děčín

Mírové náměstí 440, Velký Šenov, 40778

Gymnázium, Praha 10, Přípotoční 1337

Přípotoční 1337, Praha, 10100

Gymnázium, Praha 2, Botičská 1

Botičská 1, Praha, 12801

SZŠ a VOŠZ

Husova 3, České Budějovice, 37160

Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace

Chomutovská 459, Klášterec nad Ohří, 43151

Gymnázium Ostrov

Studentská 1205, Ostrov, 36301

Základní škola, Uherský Brod, Mariánské náměstí 41, okres Uherské Hradiště

Mariánské náměstí 41, Uherský Brod, 68801

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1

Kladská 1201,Praha 2 - Vinohrady, Praha, 12000

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město

Velehradská 1527, Staré Město, 68603

Střední odborná škola pedagogická, gymnázium a vyšší odborná škola Karlovy Vary

Lidická 40, Karlovy Vary, 36020

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

Kumburská 740, Nová Paka, 50901

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Nádražní 90, Sedlčany, 26480

Základní škola a mateřská škola Buchlovice

Komenského 483, Buchlovice, 68708

Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Plzeňská 388, Chotěšov, 33214

Základní škola a Mateřská škola J. Š. Baara, Jírovcova 9/a, České Budějovice

Jírovcova 9/a, České Budějovice, 37001

Gymnázium Chotěboř

Jiráskova 637, Chotěboř, 58301

Gymnázium, Krnov, příspěvková organizace

Smetanův okruh 2, Krnov, 79401

Střední škola spojů a informatiky, Tábor, Bydlinského 2474

Bydlinského 2474, Tábor, 39011

Základní škola Dr. Hrubého 2, Šternberk, příspěvková organizace

Dr. Hrubého 2, Šternberk, 75801

Gymnázium, střední odborná škola, střední odborné učiliště a vyšší odborná škola, Hořice

Husova 1414, Hořice, 50822

Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace

Svojsíkova 1, Litoměřice, 41265

Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov

Na Podlesí 1480, Kadaň, 43201

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace

Kostelní 9, Liberec, 46031

Gymnázium, Jeseník, Komenského 281

Komenského 281, Jeseník, 79001

Základní škola, Brno, Gajdošova 3

Gajdošova 3, Brno, 61500

Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace

Husitská 2053, Sokolov, 35601

Základní škola Pardubice - Polabiny, Npor. Eliáše 344

Npor. Eliáše 344, Pardubice, 53009

Základní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka Fulnek, příspěvková organizace

Masarykova 426, Fulnek, 74245

ZŠ Na Habru Hořice

Jablonského 865, Hořice, 50801

Gymnázium Třebíč

Masarykovo nám. 9, Třebíč, 67401

Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2

Špitálská 2 , Praha 9 - Vysočany, Praha, 19000

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211

Palackého 211, Mladá Boleslav, 29380

Soukromá střední odborná škola Břeclav, s.r.o., zkráceně SSOŠ Břeclav, s.r.o.

Mládežnická 3, Břeclav, 69002

Základní škola a mateřská škola, Ježov, příspěvková organizace

Ježov 50, Ježov, 69648

Gymnázium, Písek, Komenského 89

Komenského 89, Písek, 39701

Střední škola knižní kultury, o.p.s.

K Lučinám 2500/18, Praha, 13000

Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614

Pionýrů 1614, Sokolov, 35601

Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

201, Dolní Domaslavice, 73938

Základní škola a Mateřská škola Velemín, okres Litoměřice

170, Velemín, 41131

Základní škola M. Choceňského, Choceň

Mistra Choceňského 211, Choceň, 56501

Základní škola Schulzovy sady Dvůr Králové nad Labem

Školní 1235, Dvůr Králové nad Labem, 54401

Základní škola, Česká Skalice, Okres Náchod

Zelená 153, Česká Skalice, 55203

Gymnázium Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Husova 333

Husova 333/II, Jindřichův Hradec, 37701

Soukromá střední odborná škola a střední odborné učiliště s.r.o.

Znojemská 1027, Třebíč, 67401

Gymnázium, Praha 6, Arabská 14

Arabské 14, Praha, 16000

Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23

Fráni Šrámka 23, České Budějovice, 37146

Základní škola Havířov-Šumbark Jarošova 33/851 okres Karviná, příspěvková organizace

Jarošova 33/851, Havířov, 73601

Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5

Horní náměstí 5, Šternberk, 78501

Obchodní akademie, střední odborná škola knihovnická a vyšší odborná škola Brmo

Kotlářská 9, Brno, 61153

Gymnázium, Mnichovo Hradiště, Studentská 896

Studentská 896, Mnichovo Hradiště, 29501

Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Teplice, Na Stínadlech 2386

Na Stínadlech 2386, Teplice, 41501

Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Obchodní 282, Janské Lázně, 54225

Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 832, příspěvková organizace

Porubská 832, Ostrava, 70800

Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1

Nad Kavalírkou 1, Praha, 15000

Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace

Sokolovská 34, Rýmařov, 79501

Základní škola Mosty u Jablunkova 750, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

750, Mosty u Jablunkova, 73998

6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace

Obětí nacismu 16, Cheb, 35002

Střední odborná škola, Český Brod - Liblice, Školní 145

Školní 145, Český Brod, 28220

Základní škola a Mateřská škola, Loděnice

Loděnice 134, Loděnice, 67175

Základní škola Náměšť nad Oslavou, Komenského 53

Komenského nám. 53, Náměšť nad Oslavou, 67571

Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace

Tyršova 1, Liberec, 46001

Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí

Dolní Čermná 4, Dolní Čermná, 56153

Biskupské gymnázium Brno

Barvičova 85, Brno, 60200

Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160

Janderova 160/II, Jindřichův Hradec, 37701

Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682

Tylovo nábřeží 682, Hradec Králové, 50002

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, Podbořany, 44128

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno, Lidická 50

Lidická 50, Brno, 65812

Základní škola Velké Meziříčí, Sokolovská 470/13

Sokolovská 470/13, Velké Meziříčí, 59401

Gymnázium, Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace

Volgogradská 6a, Ostrava, 70030

Základní škola Krucemburk, okres Havlíčkův Brod

Školní 440, Krucemburk, 58266

Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

Žerotínova 29, Brandýs nad Orlicí, 56112

Základní škola Boskovice, okres Blansko

nám. 9. května 8, Boskovice, 68001

Základní škola a mateřská škola Všetaty - okres Mělník, příspěvková organizace

Komenského 375, Všetaty, 27716

Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice, Na Mušce 1110

Na Mušce 1110, Holice, 53401

Základní škola, Most, Vítězslava Nezvala 2614, příspěvková organizace

Vítězslava Nezvala 2614, Most, 43401

Základní škola Podbořany, Husova 276, okres Louny

Husova 276, Podbořany, 44101

Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3

Zemědělská 3, Šumperk, 78701

Základní škola Ostrava-Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace

Klegova 1398, Ostrava, 70030

Základní škola Zlín, Křiby 4788, příspěvková organizace

Křiby 4788, Zlín, 76005

Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace

Komenského 549, Kyjov, 69701

Základní škola Bobrová, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

Bobrová 129, Bobrová, 59255

Gymnázium, Stříbro, Soběslavova 1426

Soběslavova 1426, Stříbro, 34901

Základní a Mateřská škola Kladno, Norská 2633

Norská 2633, Kladno, 27202

Základní škola a Mateřská škola, Šumná, okres Znojmo

Šumná 92, Šumná, 67102

Gymnázium, Střední odborná škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 2, Ječná 27

Ječná 27, Praha, 12000

PORG - gymnázium a základní škola, o. p. s.

Lindnerova 3, Praha, 18000

Gymnázium, Český Brod, Vítězná 616

Vítězná 616, Český Brod, 28227

Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefcova 1092

Štefcova 1092, Hradec Králové, 50009

Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín

Nad Ovčírnou 2528, Zlín, 76001

Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny

Karlovarská 181, Lubenec, 43983

Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160

Na Vítězné pláni 1160, Praha, 14000

Gymnázium, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 62, příspěvková organizace

Komenského sady 62, Lipník nad Bečvou, 75131

Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace

Zdeňka Fibicha 2778, Most, 43401

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, Louny, 44001

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13

Vratislavova 13/64, Praha, 12800

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6

Alšovo nábřeží 6, čp. 82, Praha, 11000

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197

Masarykova 197, Kutná Hora, 28411

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno

Čichnova 23, Brno, 62400

Obchodní akademie, Praha 1, Dušní 7

Dušní 7, Praha, 11000

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Nádražní 90, Sedlčany, 26480

Základní škola Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 1029, okres Mělník, příspěvková organizace

Generála Klapálka 1029, Kralupy nad Vltavou, 27801

Základní škola Aš, Hlávkova 26, okres Cheb

Hlávkova 26, Aš, 35201

Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320

K Sedlištím 320, Frýdek-Místek, 73801

Základní škola a Mateřská škola Všeruby, příspěvková organizace

Všeruby 145, Všeruby, 33016

Gymnázium Evolution Jižní Město, s.r.o.

Tererova 2135/17, Praha, 14900

Základní škola a Mateřská škola Maleč

Maleč 77, Maleč, 58276

Obchodní akademie, Vlašim, V Sadě 1565

V Sadě 1565, Vlašim, 25801

Základní škola Turnov, 28. října 18, okres Semily

28. října 18, Turnov, 51115

Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace

Komenského 323, Suchdol nad Odrou, 74201

Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II

Dr. Edvarda Beneše 449/II, Soběslav, 39211

Střední odborné učiliště Valašské Klobouky

Brumovská 456, Valašské Klobouky, 76601

Základní škola, Praha 10, Olešská 18/2222

Olešská 18/2222, Praha, 11000

Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45

Tomkova 45, Olomouc, 77900

Základní škola a Mateřská škola, Nerudova 9, České Budějovice

Nerudova 9, České Budějovice, 37004

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo nám. 2061, Prostějov, 79600

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Přímětická 1812/50, Znojmo, 66941

Arcibiskupské gymnázium

Korunní 2, Praha, 12000

Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace

Konečná 25, Karlovy Vary, 36005

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové, Komenského 234

Komenského 234, Hradec Králové, 50003

Základní škola, Hrádek nad Nisou - Donín, Donínská 244, příspěvková organizace

Donínská 244, Hrádek nad Nisou, 46334

Základní škola a Mateřská škola Malešov, okres Kutná Hora

Žižkovo náměstí 107, Malešov, 28541

ZŠ Palackého 1371, Moravská Třebová

Palackého 1371, Moravská Třebová, 57101

Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace

Zámecký okruh 29, Opava, 74601

Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121

Štítného 121, Jindřichův Hradec, 37701

Hotelová škola Radlická

Radlická 115, Praha, 15800

Základní škola, Kunovice

Červená cesta 853, Kunovice, 68604

Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace

Polenská 162/4, Dobronín, 58812

ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Tovární 110, Dubí, 41702

Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, příspěvková organizace

Lužická 920/7, Liberec, 46001

Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147

Třebovská 147, Ústí nad Orlicí, 56203

Karlínské gymnázium, Praha 8, Pernerova 25

Pernerova 25, Praha, 18600

Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace

ČS. dobrovolců 530/11, Teplice, 41501

VĚDA česko-ruská základní škola s.r.o.

Legerova 1878/5, Praha, 12000

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice, Gen. Svobody 2

Gen. Svobody 2, Mohelnice, 78985

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o.

Nade Mží 1, Plzeň, 31800

Masarykova základní škola, Ždánice, okres Hodonín

Městečko 18, Ždánice, 69632

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Sedlice, okres Strakonice

Komenského 256, Sedlice, 38732

Moravská střední škola s.r.o.

Pasteurova 935, Olomouc, 77200

Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště

Kollárova 617, Uherské Hradiště, 68601

Základní škola Slaný, Politických vězňů 777, okres Kladno

Politických vězňů 777, Slaný, 27401

Základní škola Loštice, okres Šumperk, příspěvková organizace

Komenského 17, Loštice, 78983

Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306

nábřeží Svobody 306, Polička, 57201

Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická, Praha 1, Hellichova 22

Hellichova 22, Praha, 11800

Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov

Palackého 524, Holešov, 76901

Základní škola, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

Nádražní 313, Opočno, 51773

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Přemysla Otakara II. 938, Čáslav, 28614

Základní škola a mateřská škola Bohdalov

Bohdalov 205, Bohdalov, 59213

Česká zemědělská univerzita, Institut vzdělávání a poradenství

Kamýcká 129, Praha, 16000

Základní škola a Mateřská škola Osek nad Bečvou, okres Přerov

78, Osek nad Bečvou, 75103

Masarykova základní škola Polička

nábřeží Svobody 447, Polička, 57201

Základní škola Kamenice, okres Praha - východ

Ringhofferova 57, Kamenice, 25168

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace

Jeremenkova 2/754, Ostrava, 70300

Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace

Dr. Šmerala 25, Ostrava, 72804

Základní škola a Mateřská škola Nučice, okres Praha - západ

Kubrova 136, Nučice, 25216

Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník

Komenského 200, Byšice, 27732

Základní škola Terezín, okres Litoměřice

Na Krétě 354, Terezín, 41155

Základní škola, Tišnov, Smíškova 840

Smíškova 840, Tišnov, 66601

Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary

Sídliště 310, Hroznětín, 36233

Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36

Jindřišská 966/36, Praha, 11000

Základní škola Oskol, Kroměříž, příspěvková organizace

Mánesova 3861, Kroměříž, 76701

Základní škola Velešín, okres Český Krumlov

Družstevní 340, Velešín, 38232

Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3

Hellichova 3, Praha, 11800

Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466

Mírové náměstí 1466, Písek, 39701

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

V Úžlabině 320, Praha, 11000

Středisko výchovné péče, dětský domov se školou, dětský domov a základní škola, Dobřichovice

Pražská 151, Dobřichovice, 25229

Základní škola Libice nad Cidlinou, okres Nymburk

Školní 465, Libice nad Cidlinou, 28907

Vyšší odborná škola a Střední škola, s.r.o.

Emy Destinové 395, České Budějovice, 37005

Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Moravská 2/964, Ostrava, 70300

Střední odborná škola Třineckých železáren

Lánská 132, Třinec, 73961

Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace

Jateční 22, Ústí nad Labem, 40001

Základní škola Chrastava, náměstí 1. máje 228, okres Liberec - příspěvková organizace

Náměstí 1.máje 228, Chrastava, 46331

Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000, příspěvková organizace

Mostecká 3000, Chomutov, 43001

Základní škola a mateřská škola Velké Losiny

Osvobození 350, Velké Losiny, 78815

Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc

Jungmannova 655, Litovel, 78401

Základní škola, Praha 4, Pošepného náměstí 2022

Pošepného náměstí 2022, Praha, 14800

Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov

Školní 74, Dolní Bousov, 29404

Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí

Klášterec nad Orlicí 176, Klášterec nad Orlicí, 56182

Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace

Vídeňská 47, Brno, 63900

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy, T. G. Masaryka 47

T. G. Masaryka 47, Svitavy, 56802

Základní škola a Mateřská škola Žalany

Rtyňská 156, Žalany, 41501

Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2

Petákova 2, Plzeň, 30100

Základní škola Mutějovice,okres Rakovník

Husova 245, Mutějovice, 27007

Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

Akademika Heyrovského 4539, Chomutov, 43003

Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace

Paskovská 46, Ostrava, 72000

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, Česká Lípa, 47001

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549, Hradec Králové, 50011

Hotelová škola s.r.o.

Bosonožská 9, Brno, 62500

Základní škola Okříšky

J. A. Komenského 87, Okříšky, 67521

Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

Zahradní 541, Ústí nad Orlicí, 56201

Základní škola T. G. Masaryka Suchdol nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

28. října 329, Suchdol nad Lužnicí, 37806

Gymnázium, Blovice, Družstevní 650

Družstevní 650, Blovice, 33613

Základní škola Orlová-Lutyně Školní 862 okres Karviná, příspěvková organizace

Školní 862, Orlová, 73514

Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137

Zlatá stezka 137, Prachatice, 38301

Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683

Svatopluka Čecha 683, Kojetín, 75201

Základní škola, Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

Dolní 172, Rokytnice nad Jizerou, 51244

Střední zemědělská škola, Čáslav, Sadová 1234

Sadová 1234, Čáslav, 28601

Základní škola Praha-Lipence

Černošická 168, Praha, 15531

Základní škola a Střední škola waldorfská, Semily

Tyršova 485, Semily, 51301

Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29

Komenského 29, Přerov, 75011

Základní škola Litovel, Vítězná 1250, okres Olomouc

Vítězná 1250, Litovel, 78401

Základní škola Horní Police, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

9. května 2, Horní Police, 47106

Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970

Tyršovo náměstí 970, Česká Třebová, 56002

Základní škola Davle

Školní 96, Davle, 25206

Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno

Lerchova 63, Brno, 60200

Základní škola Kvílice, okres Kladno

Kvílice 38, Kvílice, 27375

Základní škola Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky

Uhelný trh 4, Praha, 11000

Základní škola Senice na Hané, okres Olomouc, příspěvková organizace

Žižkov 300, Senice na Hané, 78345

Základní škola Zlín, Okružní 4685, příspěvková organizace

Okružní 4685, Zlín, 76005

Základní škola Kostomlaty pod Milešovkou, okres Teplice, příspěvková organizace

Světecká 285, Kostomlaty pod Milešovkou, 41754

Základní škola a Mateřská škola České Velenice

čsl. legií 325, České Velenice, 37810

Základní a mateřská škola Lichnov

Lichnov 46, Lichnov, 79315

Základní škola Milín, okres Příbram, příspěvková organizace

Školní 247, Milín, 26231

Základní škola Pečky, okres Kolín

Tř. Jana Švermy 342, Pečky, 28911

Základní škola a Základní umělecká škola Petřvald Školní 246, příspěvková organizace

Školní 246, Petřvald, 73541

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

Jeronýmova 425/27, Liberec, 46007

Základní škola, Koryčany, okres Kroměříž

Masarykova 161, Koryčany, 76805

Základní škola a mateřská škola Olešnice, okres Blansko

Hliníky 108, Olešnice, 67974

Masarykova základní škola, Broumov, Komenského 312, okres Náchod

Komenského 312, Broumov, 55001

Základní škola Telč, Hradecká 234, příspěvková organizace

Hradecká 234, Telč, 58856

Gymnázium, Vrchlabí, Komenského 586

Komenského 586, Vrchlabí, 54301

Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Gen. Janouška 1006

Generála Janouška 1006, Praha, 19800

Základní škola a mateřská škola Drnholec, okres Břeclav, příspěvková organizace

Svatoplukova 277/2, Drnholec, 69183

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325

Štefánikova 325, Pardubice, 53043

Základní škola Bukovany, okres Sokolov

146, Bukovany, 35755

Základní škola a Mateřská škola Lubná, okres Rakovník

Lubná 228, Lubná, 27036

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor, Jiráskova 1615

Jiráskova 1615, Tábor, 39002

Základní škola a Mateřská škola Horní Moštěnice, příspěvková organizace

Pod Vinohrady 30, Horní Moštěnice, 75117

Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

Dukelská 313, Ústí nad Orlicí, 56201

Základní škola, Chrast, okres Chrudim

U Pošty 5, Chrast, 53851

Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900

Švehlova 12, Praha, 10600

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov, Podkrušnohorská 1589, okres Most

Podkrušnohorská 1589, Litvínov, 43601

Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.

Kuncova 1580, Praha, 15500

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace

Šeříková 682, Ostrava, 70030

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov

Jednoty 1620, Sokolov, 35611

Základní škola a Mateřská škola Větrný Jeníkov, příspěvková organizace

Větrný Jeníkov 171, Větrný Jeníkov, 58842

Základní škola, Praha 6, Pod Marjánkou 2

Pod Marjánkou 2, Praha, 16900

Základní škola s mateřskou školou Tlučná okres Plzeň-sever

Školní 838, Tlučná, 33026

Základní škola Želiv, okres Pelhřimov

Želiv 220, Želiv, 39444

Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421

Pod Vrchem 3421, Mělník, Mělník, 27601

Základní škola Lenešice, okres Louny

Knížete Václava 391, Lenešice, 43923

Obchodní akademie, Olomouc, tř. Spojenců 11

tř. Spojenců 11, Olomouc, 77900

Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž

1. máje 221, Kroměříž, 76701

Základní škola, Česká Lípa, Pátova 406, příspěvková organizace

Pátova 406, Česká Lípa, 47001

Základní škola Vsetín, Trávníky 1217

Matouše Václavka 1217, Vsetín, 75501

Křesťanská základní škola a mateřská škola Elijáš

Baarova 360, Praha, 14000

Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení, Trutnov 3, Voletiny 1

Voletiny 1, Trutnov, 54103

Základní škola a Mateřská škola Zdiby, okres Praha - východ

U Školy 48, Zdiby, 25066

První české gymnázium v Karlových Varech

Národní 25, Karlovy Vary, 36020

Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71

Havlíčkova71, Jihlava, 58601

Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113

nám. J. M. Marků 113, Lanškroun, 56312

Gymnázium a Střední odborná škola, Jaroměř, Lužická 423

Lužická 423, Jaroměř, 55123

Základní škola T. G. Masaryka, Lomnice nad Popelkou, okres Semily

Školní náměstí 1000, Lomnice nad Popelkou, 51251

Střední odborné učiliště gastronomie

U Krbu 45/521, Praha, 10800

Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498

Drtinova 3, Praha, 15000

Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22

Komenského nám.22, Litomyšl, 57012

Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222

Za Nádražím 222, Český Krumlov, 38101

Gymnázium, Praha 4, Písnická 760

Písnická 760, Praha, 14000

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113

Jiráskovy sady 113, Příbram, 26101

Základní škola Strakonice, Dukelská 166

Dukelská 166, Strakonice, 38601

1.základní škola, Rakovník, Martinovského 153

Martinovského 153, Rakovník, 26901

Základní škola, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace

Štramberská 189, Kopřivnice, 74221

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace

Ostravská 658/28, Bílovec, 74301

Základní škola Dačice, Boženy Němcové 213, okres Jindřichův Hradec

Boženy Němcové 213/V, Dačice, 38011

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec

Purkyňova 510, Frýdlant, 46401

Základní škola Bratří Čapků, Úpice, Komenského 151, okres Trutnov

Komenského 151, Úpice, 54232

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

Sokolovská 1638, Svitavy, 56802

Gymnázium, Žamberk, Nádražní 48

Nádražní 48, Žamberk, 56401

Základní škola Malé Svatoňovice

17. listopadu 178, Malé Svatoňovice, 54234

Křesťanské gymnázium

Kozinova 1000, Praha, 10200

Základní škola Jablonec nad Nisou, Na Šumavě 43, příspěvková organizace

Na Šumavě 43, Jablonec nad Nisou, 46602

Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace

Krakovská 1095, Ostrava, 70030

Obchodní akademie a VOŠ Příbram

Na Příkopech 104, Příbram, 26101

Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice

Blahoslavova 2105, Hořice, 50801

Základní škola T.G.Masaryka Mnichovice okres Praha - východ

Bezručova 346, Mnichovice, 25164

Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952

Nad Alejí 1952, Praha, 16200

Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186

Fingerova 2186, Praha, 15800

Základní škola Praha - Radotín

Loučanská 1112/3, Praha, 15300

Základní škola Horní Jelení, okres Pardubice

Kolářského 414, Horní Jelení, 53374

Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

Hany Kvapilové 20, Opava, 74601

Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín

Legionářů 1, Hodonín, 69002

Základní škola, Praha 3, Havlíčkovo náměstí 10/300

Havlíčkovo náměstí 10/300, Praha, 13000

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň, Chodské nám. 2

Chodské nám. 2, Plzeň, 30100

Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace

U Splavu 550, Třinec, 73961

Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kolín IV, Heverova 191

Heverova 191, Kolín, 28002

Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace

Palackého nám. 1, Boskovice, 68011

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, Moravská Třebová, 57101

Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1

Nad Štolou 1510/1, Praha, 17000

Gymnázium Pelhřimov

Jirsíkova 244, Pelhřimov, 39301

Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Komenského nám. 950, Hluk, 68725

Základní škola a Základní umělecká škola, Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště

Školní 606, Dolní Němčí, 68762

Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86

Pohorská 86, Kaplice, 38241

Základní škola Žižkov

Kremnická 98, Kutná Hora, 28401

Základní škola J. A. Komenského Kly, okres Mělník

Kly 70, Kly, 27741

Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323

Pivovarská 323, Domažlice, 34401

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

Resslova 8, Praha, 12000

Základní škola a Mateřská škola Černovice, příspěvková organizace

Bělohrobského 367, Černovice, 39494

Gymnázium Mojmírovo náměstí s.r.o.

Mojmírovo náměstí 10, Brno, 61200

Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí, nám. T. G. Masaryka 1260, příspěvková organizace

nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, 73911

Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy

Městečko Trnávka 103, Městečko Trnávka, 56943

Základní škola, Praha 4, Květnového vítězství 1554

Květnového vítězství 1554, Praha, 14900

Základní škola a Mateřská škola Ludvíka Očenáška Dolní Bělá, příspěvková organizace

Dolní Bělá 1, Dolní Bělá, 33152

Gymnázium a střední odborná škola Chodov

Komenského 273, Chodov, 35735

Základní škola Jedovnice, okres Blansko

Nad Rybníkem 401, Jedovnice, 67906

Základní škola Charlotty Masarykové, Praha 5 - Velká Chuchle

Starochuchelská 240/38, Praha, 15900

Základní škola Mšeno, příspěvková organizace

Boleslavská 360, Mšeno, 27735

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, Olomouc, 77900

Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449

Mozartova 449, Pardubice, 53009

Základní škola Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849, Uničov, 78391

Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250

Chodovická 2250, Praha, 19300

Základní škola T.G. Masaryka Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou

T.G.Masaryka 396, Borohrádek, 51724

Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Arménská 21, Brno - Bohunice, Brno, 62500

Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava

Legionářů 3, Jihlava, 58601

Základní škola T.G. Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace

Jana Žižky 1375, Otrokovice, 76502

Základní škola Antonína Sochora Duchcov, Teplická ul. 13, okres Teplice

Teplická 13, Duchcov, 41901

Základní škola v Jemnici, příspěvková organizace

Náměstí Svobody 88, Jemnice, 67531

Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči

Vítězslava Nováka 584, Skuteč, 53973

Integrovaná střední škola Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Na Karmeli 206, Mladá Boleslav, 29380

Masarykovo klasické gymnázium, s.r.o.

Táborská 1685, Říčany, 25101

Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498

Drtinova 3, Praha, 15000

Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace

Komenského náměstí 4, Znojmo, 66975

Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498

Drtinova 3, Praha, 15000

Základní škola Horažďovice, Blatenská 540, příspěvková organizace

Blatenská 540, Horažďovice, 34101

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 23, Velké Meziříčí, 59423

Jabok - vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická

Salmovská 8, Praha, 12000

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, Kutná Hora, 28401

Střední škola hotelnictví a gastronomie International, s.r.o.

Laudova 1024/10, Praha, 16300

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, 74401

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527

U Hřiště 527, Velešín, 38232

Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804, příspěvková organizace

I. Sekaniny 1804/15, Ostrava, 70800

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice

Tišnovská 362, Lomnice, 67923

Biskupské gymnázium v Ostravě

Karla Pokorného 1284, Ostrava, 70800

Střední škola logistická, příspěvková organizace

Hlavní 114, Dalovice, 36263

Základní škola Chomutov, Na Příkopech 895

Na Příkopech 895, Chomutov, 43001

Základní škola T. G. Masaryka Sušice, Dr. E. Beneše 129, okres Klatovy, příspěvková organizace

Dr. E. Beneše 129, Sušice, 34201

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Hradec Králové

Hradební 1029, Hradec Králové, 50002

Základní škola Volyně, okres Strakonice

Školní 300, Volyně, 38701

Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

Mírová 3, Opava, 74666

DOCTRINA - základní škola a mateřská škola, s.r.o.

Na Perštýně 404, Liberec, 46001

Základní škola a Mateřská škola Březno, okres Chomutov

Švermova 367, Březno, 43145

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Přemysla Otakara II. 938, Čáslav, 28614

Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.

Dřevnická 1788, Zlín, 76001

Základní škola a Mateřská škola Malšice, okres Tábor

Malšice 232, Malšice, 39175

Gymnázium a Střední odborná škola, Moravské Budějovice, Tyršova 365

Tyršova 365, Moravské Budějovice, 67601

Základní škola, Brno, Řehořova 3

Řehořova 3, Brno, 61800

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8

Jírovcova 8, České Budějovice, 37161

Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

17. listopadu 177, Malé Svatoňovice, 54234

Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace

Komenského 1000, Dolní Lutyně, 73553

Základní škola Čáslav, Masarykova 357, okres Kutná Hora

Masarykova 357, Čáslav, 28601

Gymnázium, Mimoň, Letná 263, příspěvková organizace

Letná 263, Mimoň, 47124

Hotelová škola Vincenze Priessnitze a Obchodní akademie Jeseník, Dukelská 680

Dukelská 680, Jeseník, 79001

Základní škola a mateřská škola Načeradec, okres Benešov

Lhotecká 270, Načeradec, 25708

Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308

Na Sadech 308, Třeboň, 37926

Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860

Náměstí Františka Křižíka 860, Tábor, 39001

Základní škola a Mateřská škola Prointepo s.r.o.

Hrubínova 1458, Hradec Králové, 50002

Základní škola, Trutnov 2, Mládežnická 536

Mládežnická 536, Trutnov, 54102

Základní škola a Mateřská škola Havlíčkova Borová

Náměstí 97, Havlíčkova Borová, 58223

Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace

Komenského 196, Staňkov, 34561

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba, příspěvková organizace

M. Majerové 1691, Ostrava, 70800

Základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 21

Jana Masaryka 21, Praha, 12000

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Trutnov, Volanovská 243

Volanovská 243, Trutnov, 54101

Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.

Vrbova 1233, Praha, 14700

PORG - gymnázium a základní škola, o. p. s.

Lindnerova 3, Praha, 18000

Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112

Chvalšinská 112, Český Krumlov, 38101

Škola Jaroslava Ježka, Mateřská škola, základní škola, praktická škola a základní umělecká škola pro zrakově postižené, Praha 1, Loretánská 19 a 17

Loretánská 19, Praha, 11800

Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Česká 142/64, České Budějovice, 37021

Základní škola a Mateřská škola Lukavice, okres Šumperk, příspěvková organizace

Lukavice 56, Lukavice, 78901

Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

5. května 233, Povrly, 40332

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Bratříků 851, Havlíčkův Brod, 58002

Základní škola Mšeno, příspěvková organizace

Boleslavská 360, Mšeno, 27735

Základní škola a mateřská škola Telecí

Telecí 178, Telecí, 56994

Gymnázium, Frýdlant, Mládeže 884, příspěvková organizace

Mládeže 884, Frýdlant, 46401

Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1

Mlýnská 1, Mohelnice, 78985

Základní škola a Mateřská škola Sudkov, příspěvková organizace

176, Sudkov, 78821

Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace

Havířov - Město, Komenského 2/328, Havířov, 73601

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola

Komenského nám. 400, Praha, 13000

Základní škola, Jičín, Železnická 460

Železnická 460, Jičín, 50601

Základní škola a Mateřská škola Choustník, okres Tábor

3, Choustník, 39118

Obchodní akademie, Náchod, Denisovo nábřeží 673

Denisovo nábřeží 673, Náchod, 54721

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Jičínská 762, Mladá Boleslav, 29301

Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Hrusická 2537/7, Praha, 14100

Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

Alejní 12, Teplice, 41501

Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Na Třebešíně 2299, Praha, 10800

Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace

Hornická 1325, Tachov, 34701

Střední průmyslová škola, Ostrava – Vítkovice, příspěvková organizace

Zengrova 1, Ostrava-Vítkovice, Ostrava, 70300

Základní škola Litvínovská 500

Litvínovská 500, Praha, 19000

Junák - český skaut, středisko Dobráček Hostinné

B. Smetany 127, Hostinné, 54371

Základní škola Opava, Šrámkova 4, příspěvková organizace

Šrámkova 4, Opava, 74705

Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola

Jirsíkova 5, České Budějovice, 37001

3.základní škola, Rakovník, Okružní 2331

Okružní 2331, Rakovník, 26901

Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice

Školní náměstí 177, Dubí, 41701

Základní škola Stříbrná Skalice

Na Městečku 69, Stříbrná Skalice, 28167

Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizace

Komenského náměstí 350, Uherské Hradiště, 68662

Základní škola Borovany

Petra z Lindy 13, Borovany, 37312

Základní škola a Mateřská škola Lomnice nad Lužnicí

náměstí 5. května 131, Lomnice nad Lužnicí, 37816