Zapojené školy 2019

Počet zapojených škol: 701



Gymnázium, Praha 6, Arabská 14

Arabské 14, Praha, 16000

Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace

Svojsíkova 1, Litoměřice, 41265

Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace

Studentská 1075, Žatec, 43801

SZŠ a VOŠZ

Husova 3, České Budějovice, 37160

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527

U Hřiště 527, Velešín, 38232

ZŠ Žichovice, okres Klatovy

Žichovice 8, Žichovice, 34201

Základní škola Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 1029, okres Mělník, příspěvková organizace

Generála Klapálka 1029, Kralupy nad Vltavou, 27801

Základní škola Volyně, okres Strakonice

Školní 300, Volyně, 38701

Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.

Kodaňská 54/10, Praha, 10100

ZŠ Na Habru Hořice

Jablonského 865, Hořice, 50801

Základní škola Praha-Lipence

Černošická 168, Praha, 15531

Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy

Zámecká 496, Litomyšl, 57001

Základní škola Krucemburk, okres Havlíčkův Brod

Školní 440, Krucemburk, 58266

Gymnázium a Střední odborná škola, Moravské Budějovice, Tyršova 365

Tyršova 365, Moravské Budějovice, 67601

Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

Nerudova 33, Plzeň, 30100

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1

Kladská 1201,Praha 2 - Vinohrady, Praha, 12000

Německá škola v Praze s.r.o. - zahraniční škola a gymnázium

Schwarzenberská 700/1, Praha, 15800

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace

Kostelní 9, Liberec, 46031

Základní škola Příbor, Jičínská 486, okres Nový Jičín

Jičínská 486, Příbor, 74258

Základní škola Rýmařov, Jelínkova1, okres Bruntál

Jelínkova 1, Rýmařov, 79501

Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace

Krakovská 1095, Ostrava, 70030

Gymnázium, Písek, Komenského 89

Komenského 89, Písek, 39701

Gymnázium Ostrov

Studentská 1205, Ostrov, 36301

Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Plzeňská 388, Chotěšov, 33214

Základní škola M. Choceňského, Choceň

Mistra Choceňského 211, Choceň, 56501

Základní škola a Mateřská škola Všeruby, příspěvková organizace

Všeruby 145, Všeruby, 33016

Základní škola Strakonice, Dukelská 166

Dukelská 166, Strakonice, 38601

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, Olomouc, 77900

Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace

Blížkovice 220, Blížkovice, 67155

Základní škola Velký Šenov, okres Děčín

Mírové náměstí 440, Velký Šenov, 40778

1st International School of Ostrava - základní škola a gymnázium, s.r.o.

Gregorova 3, Ostrava, 70200

Obchodní akademie, Praha 1, Dušní 7

Dušní 7, Praha, 11000

Základní škola Třebíč, Benešova 585

Benešova 585, Třebíč, 67401

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

Kumburská 740, Nová Paka, 50901

Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace

Komenského 323, Suchdol nad Odrou, 74201

Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306

nábřeží Svobody 306, Polička, 57201

Základní škola Zlín, Křiby 4788, příspěvková organizace

Křiby 4788, Zlín, 76005

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954

Cyrila Boudy 2954, Kladno, 27201

Základní škola Bobrová, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

Bobrová 129, Bobrová, 59255

Základní škola Ostrava-Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace

Klegova 1398, Ostrava, 70030

Základní škola a mateřská škola Libchavy

Dolní Libchavy 153, Libchavy, 56116

Střední odborné učiliště Valašské Klobouky

Brumovská 456, Valašské Klobouky, 76601

Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36

Jindřišská 966/36, Praha, 11000

Obchodní akademie a VOŠ Příbram

Na Příkopech 104, Příbram, 26101

Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín

Legionářů 1, Hodonín, 69002

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/1007

U Santošky 1, Praha, 15000

Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449

Mozartova 449, Pardubice, 53009

Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí

Dolní Čermná 4, Dolní Čermná, 56153

Základní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka Fulnek, příspěvková organizace

Masarykova 426, Fulnek, 74245

Gymnázium Chotěboř

Jiráskova 637, Chotěboř, 58301

Základní škola Turnov, 28. října 18, okres Semily

28. října 18, Turnov, 51115

Střední průmyslová škola Karviná

Žižkova 1818, Karviná, 73301

Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2

Petákova 2, Plzeň, 30100

Základní škola Karla Klíče Hostinné

Horská 130, Hostinné, 54371

Brána základní škola a mateřská škola

Heřmanická 340, Nová Paka, 50901

Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.

Vrbova 1233, Praha, 14700

Základní škola Pardubice - Polabiny, Npor. Eliáše 344

Npor. Eliáše 344, Pardubice, 53009

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pȍttinga a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Olomouc

Pöttingova 2, Olomouc, 77100

Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II

Dr. Edvarda Beneše 449/II, Soběslav, 39211

Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace

17. listopadu 526, Bílovec, 74301

Biskupské gymnázium Brno

Barvičova 85, Brno, 60200

Gymnázium, Praha 10, Přípotoční 1337

Přípotoční 1337, Praha, 10100

Gymnázium, Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace

Volgogradská 6a, Ostrava, 70030

3.základní škola, Rakovník, Okružní 2331

Okružní 2331, Rakovník, 26901

Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860

Náměstí Františka Křižíka 860, Tábor, 39001

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba, příspěvková organizace

M. Majerové 1691, Ostrava, 70800

Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

Hany Kvapilové 20, Opava, 74601

Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o.

Straková 522, Jesenice, 25242

Základní škola Vendryně okres Frýdek- Místek

č236, Vendryně, 73994

ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Tovární 110, Dubí, 41702

Základní škola Bruntál, Okružní 38, příspěvková organizace

Okružní 38, Bruntál, 79201

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec

Purkyňova 510, Frýdlant, 46401

Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421

Pod Vrchem 3421, Mělník, Mělník, 27601

Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II

Dr. Edvarda Beneše 449/II, Soběslav, 39211

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace

Jeremenkova 2/754, Ostrava, 70300

Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace

Chomutovská 459, Klášterec nad Ohří, 43151

Základní škola, Luže, okres Chrudim

Komenského 254, Luže, 53854

Základní škola a Mateřská škola Jestřebí, příspěvková organizace

Jestřebí 105, Jestřebí, 47161

Gymnázium Mojmírovo náměstí s.r.o.

Mojmírovo náměstí 10, Brno, 61200

Gymnázium Karla Čapka, Dobříš, Školní 1530

Školní 1530, Dobříš, 26380

Střední škola logistiky a chemie, Olomouc, U Hradiska 29

U Hradiska 29, Olomouc, 77900

Biskupské gymnázium

U Klafárku 3, Žďár nad Sázavou, 59101

Gymnázium, Třinec, příspěvková organizace

Komenského 713, Třinec, 73961

Základní škola, Liberec, Na Výběžku 118, příspěvková organizace

Na Výběžku 118, Liberec, 46014

Obchodní akademie, střední odborná škola knihovnická a vyšší odborná škola Brmo

Kotlářská 9, Brno, 61153

Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Polská 6/1543, Ostrava, 70800

Základní škola Mosty u Jablunkova 750, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

750, Mosty u Jablunkova, 73998

Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2

Špitálská 2 , Praha 9 - Vysočany, Praha, 19000

Základní škola a mateřská škola Velké Losiny

Osvobození 350, Velké Losiny, 78815

Základní škola Týn nad Vltavou, Malá Strana

Žižkova 285, Týn nad Vltavou, 37501

Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320

K Sedlištím 320, Frýdek-Místek, 73801

Základní škola Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace

Tyršova 93, Mělník, 27601

Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Blansko, Nad Čertovkou 18

Nad Čertovkou 18, Blansko, 67801

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

Resslova 8, Praha, 12000

Základní škola, Praha 10, Švehlova 12/2900

Švehlova 12, Praha, 10600

Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434

Mandysova 1434, Hradec Králové, 50012

Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov

Růžová 7, Ivančice, 66491

Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, náměstí Svobody 2

náměstí Svobody 930/2, Praha, 16000

Základní škola Lomnice, okres Sokolov

Školní 234, Lomnice, 35601

Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny

Karlovarská 181, Lubenec, 43983

Základní škola Kostomlaty pod Milešovkou, okres Teplice, příspěvková organizace

Světecká 285, Kostomlaty pod Milešovkou, 41754

Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682

Tylovo nábřeží 682, Hradec Králové, 50002

Základní škola a mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Nová 8, Klobuky, 27374

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno

Čichnova 23, Brno, 62400

Základní škola, Kunovice

Červená cesta 853, Kunovice, 68604

Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace

Konečná 25, Karlovy Vary, 36005

Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13

Vratislavova 13/64, Praha, 12800

ZŠ Kravaře, příspěvková organizace

Komenského 14, Kravaře, 74721

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Nádražní 90, Sedlčany, 26480

Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace

Školní 403, Slavičín, 76321

Základní škola a mateřská škola, Praha 8, U Školské zahrady 4

U Školské zahrady 4, Praha, 18200

Fakultní základní škola Olomouc

Hálkova, Olomouc, 77900

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov, Podkrušnohorská 1589, okres Most

Podkrušnohorská 1589, Litvínov, 43601

Základní škola a Mateřská škola, Nerudova 9, České Budějovice

Nerudova 9, České Budějovice, 37004

Gymnázium, Krnov, příspěvková organizace

Smetanův okruh 2, Krnov, 79401

Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45

Tomkova 45, Olomouc, 77900

Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace

Paskovská 46, Ostrava, 72000

Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizace

Komenského náměstí 350, Uherské Hradiště, 68662

Základní škola Březová nad Svitavou

Moravské náměstí 15, Březová nad Svitavou, 56902

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325

Štefánikova 325, Pardubice, 53043

Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace

U Školy 321, Křižanov, 59451

Základní škola Otevřeno, z. ú.

miroslava soumara 2, Benátky nad Jizerou, 29471

Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace

Středoškolská 1, Ostrava, 70030

Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113

nám. J. M. Marků 113, Lanškroun, 56312

Základní škola 1. Máje, Karlovy Vary

1. máje 58/1, Karlovy Vary, 36006

Gymnázium Evolution Jižní Město, s.r.o.

Tererova 2135/17, Praha, 14900

Základní škola Hradební, Broumov

Kostelní nám. 244, Broumov, 55001

Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3

Hellichova 3, Praha, 11800

Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323

Pivovarská 323, Domažlice, 34401

Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace

U Splavu 550, Třinec, 73961

Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, příspěvková organizace

Horymírova 2978/100, Ostrava, 70030

Gymnázium, Český Těšín, přísp. org.

Frýdecká 689/30, Český Těšín, 73701

Gymnázium Mnichovo Hradiště

Studentská 896, Mnichovo Hradiště, 29501

Obecní knihovna

Kostelní, Novosedlice, 41731

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice

Pohorská 86, Kaplice, 38241

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice

Tišnovská 362, Lomnice, 67923

1.základní škola, Rakovník, Martinovského 153

Martinovského 153, Rakovník, 26901

Základní škola logopedická s.r.o.

Paskovská 65, Ostrava, 72000

1. Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

Masná 13, Praha, 11000

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, Podbořany, 44128

Katolické gymnázium Třebíč

Otmarova 22, Třebíč, 67401

ZŠ Háj ve Slezsku

Školní 90, Háj ve Slezsku, 74792

Gymnázium Jihlava

Jana Masaryka 1, Jihlava, 58601

Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace

Sokolovská 34, Rýmařov, 79501

Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160

Janderova 160/II, Jindřichův Hradec, 37701

Gymnázium Velké Meziříčí

Sokolovská 235/27, Velké Meziříčí, 59401

Základní škola a Střední škola waldorfská, Semily

Tyršova 485, Semily, 51301

Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

Mírová 3, Opava, 74666

Základní škola, Nasavrky, okres Chrudim

Školní 275, Nasavrky, 53825

Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace

5. května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, 75661

Základní škola a mateřská škola Josefa Kubálka Všenory

Karla Majera 370, Všenory, 25231

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Přemysla Otakara II. 938, Čáslav, 28614

Vyšší odborná škola a Střední škola, s.r.o.

Emy Destinové 395, České Budějovice, 37005

Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace

Polenská 162/4, Dobronín, 58812

Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Na Třebešíně 2299, Praha, 10800

ZŠ a MŠ J.A. Komenského

U Dělnického cvičiště 1, Praha, 16900

Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683

Svatopluka Čecha 683, Kojetín, 75201

První soukromé jazykové gymnázium Hradec Králové, spol. s r. o.

Brandlova 875, Hradec Králové, 50003

Základní škola Jablonec nad Nisou, Na Šumavě 43, příspěvková organizace

Na Šumavě 43, Jablonec nad Nisou, 46602

Střední odborné učiliště gastronomie

U Krbu 45/521, Praha, 10800

Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace

Hlavní 17, Vnorovy, 69661

Základní škola T: G. Masaryka Blatná, okr. Strakonice

tř. T. G. Masaryka 520, Blatná, 38801

Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace

Dr. Šmerala 25, Ostrava, 72804

Základní škola Meteorologická

Meteorologická 181, Praha, 14200

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197

Masarykova 197, Kutná Hora, 28411

Základní škola Uničov, Pionýrů 685

Pionýrů, Uničov, 78391

Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Mendelova 550, Praha, 14900

Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Prosiměřice 151, Prosiměřice, 67161

Základní škola, Uherský Brod, Mariánské náměstí 41, okres Uherské Hradiště

Mariánské náměstí 41, Uherský Brod, 68801

Masarykova základní škola Vracov

Komenského 950, Vracov, 69642

Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník

Komenského 200, Byšice, 27732

Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213

Boženy Němcové 213, Dačice, 38011

Základní škola Mšeno, příspěvková organizace

Boleslavská 360, Mšeno, 27735

Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě

Leandra Čecha 152, Nové Město na Moravě, 59231

Gymnázium, Broumov, Hradební 218

Hradební 218, Broumov, 55001

Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826

Jaselská 826, Kolín, 28092

Základní škola Bukovany, okres Sokolov

146, Bukovany, 35755

Gymnázium, Vrchlabí, Komenského 586

Komenského 586, Vrchlabí, 54301

Základní škola Za Chlumem v Bílině

Sídliště Za Chlumem 824, Bílina, 41801

Základní škola a Mateřská škola Malešov, okres Kutná Hora

Žižkovo náměstí 107, Malešov, 28541

Gymnázium, základní škola a mateřská škola Mánesova s. r. o.

Mánesova 1672, Sokolov, 35601

Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy

Cerekvice 135, Cerekvice nad Loučnou, 56953

Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola

Jirsíkova 5, České Budějovice, 37001

Základní škola, Dukelská 11, České Budějovice

Dukelská 11, České Budějovice, 37001

Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace

U Školy 386, Pozořice, 66407

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okres Zlín

Štítná nad Vláří 417, Štítná nad Vláří-Popov, 76333

Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž

1. máje 221, Kroměříž, 76701

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín

náměstí T.G. Masaryka 2734-9, Zlín, 76001

Základní škola a mateřská škola Raškovice

18, Raškovice, 73904

Základní škola Karla Vokáče Strašice, okres Rokycany

Strašice 531, Strašice, 33845

Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Školní 284, Újezd u Brna, 66453

Základní škola a mateřská škola Ptení

Ptení 157, Ptení, 79843

Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8

Jírovcova 8, České Budějovice, 37161

Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace

Rudé armády 300, Plumlov, 79803

Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk, Gen. Krátkého 30

Gen. Krátkého 1799/30, Šumperk, 78701

Základní škola Boskovice, okres Blansko

nám. 9. května 8, Boskovice, 68001

Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace

Zdeňka Fibicha 2778, Most, 43401

Základní škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ

U Školy 208, Vrané nad Vltavou, 25246

Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474

Bydlinského 2474, Tábor, 39002

Základní škola a Mateřská škola České Velenice

čsl. legií 325, České Velenice, 37810

Základní škola v Jemnici, příspěvková organizace

Náměstí Svobody 88, Jemnice, 67531

Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov, nám. Míru 616, příspěvková organizace

náměstí Míru 616, Kamenický Šenov, 47114

Základní a Mateřská škola Kladno, Norská 2633

Norská 2633, Kladno, 27202

Základní škola a Mateřská škola Havlíčkova Borová

Náměstí 97, Havlíčkova Borová, 58223

Základní škola, Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

Dolní 172, Rokytnice nad Jizerou, 51244

Základní škola a Mateřská škola Lukavice, okres Šumperk, příspěvková organizace

Lukavice 56, Lukavice, 78901

Střední škola logistická, příspěvková organizace

Hlavní 114, Dalovice, 36263

Gymnázium Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Husova 333

Husova 333/II, Jindřichův Hradec, 37701

Základní škola Loštice, okres Šumperk, příspěvková organizace

Komenského 17, Loštice, 78983

Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín

Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm, 74401

Základní škola Kamenice, okres Praha - východ

Ringhofferova 57, Kamenice, 25168

Gymnázium Mnichovo Hradiště

Studentská 896, Mnichovo Hradiště, 29501

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Purkyňova 97, Brno, 61200

Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy

Městečko Trnávka 103, Městečko Trnávka, 56943

Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace

Zámecký okruh 29, Opava, 74601

Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, příspěvková organizace

Školní 343, Švihov, 34012

Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace

Čsl. mládeže 5/9, Děčín, 40502

Základní škola a Mateřská škola Polnička, okres Žďár nad Sázavou

147, Polnička, 59101

Masarykovo klasické gymnázium, s.r.o.

Táborská 1685, Říčany, 25101

Základní škola Mutějovice,okres Rakovník

Husova 245, Mutějovice, 27007

Základní škola a Mateřská škola Libouchec, příspěvková organizace

157, Libouchec, 40335

Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29

Zemědělská 29, Brno, 61300

Základní škola Nový Rychnov, okres Pelhřimov

Nový Rychnov 170, Nový Rychnov, 39404

SPŠelit

Čs. odboje 670, Dobruška, 51801

SŠ a JŠ Volyně

Lidická 135, Volyně, 38601

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Žitavská 2969, Česká Lípa, 47001

Základní škola Olomouc, Stupkova 16, příspěvková organizace

Stupkova 16, Olomouc, 77900

Základní škola a Mateřská škola, Loděnice

Loděnice 134, Loděnice, 67175

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, Louny, 44001

Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614

Pionýrů 1614, Sokolov, 35601

Základní škola Jana Amose Komenského, Kollárova 19, příspěvková organizace

Kollárova 19, Karlovy Vary, 36009

Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466

Mírové náměstí 1466, Písek, 39701

Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace

Komenského 5, Opava, 74601

Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště

Kollárova 617, Uherské Hradiště, 68601

Gymnázium, Žamberk, Nádražní 48

Nádražní 48, Žamberk, 56401

Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace

Prušánky 100, Prušánky, 69621

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Jičínská 762, Mladá Boleslav, 29301

Církevní ZŠ a SŠ Plzeň

Táborská 28, Plzeň, 32600

Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace

Svojsíkova 1, Litoměřice, 41265

Základní škola a Mateřská škola Budkov, okres Třebíč

Budkov 5, Budkov, 67542

Základní škola Velké Meziříčí, Sokolovská 470/13

Sokolovská 470/13, Velké Meziříčí, 59401

Gymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o.

Sokolovská 54, Plzeň, 32300

Základní škola Pečky, okres Kolín

Tř. Jana Švermy 342, Pečky, 28911

Základní škola Stříbrná Skalice

Na Městečku 69, Stříbrná Skalice, 28167

Základní škola a mateřská škola Olešnice, okres Blansko

Hliníky 108, Olešnice, 67974

Základní škola, Praha 10, Kutnohorská 36

Kutnohorská 36, Praha, 10900

Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6, příspěvková organizace

SNP 2304/6, Ústí nad Labem, 40011

Základní škola Žižkov

Kremnická 98, Kutná Hora, 28401

Gymnázium, Lovosice, Sady pionýrů 600, příspěvková organizace

Sady pionýrů 600, Lovosice, 41002

Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace

Opletalova 699, Benešov nad Ploučnicí, 40722

Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno

Lerchova 63, Brno, 60200

Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín

Nad Ovčírnou 2528, Zlín, 76001

Gymnázium Jana Opletala,Litovel, Opletalova 189,

Opletalova 189, Litovel, 78401

ZŠ Lipenec

Lipenec 119, Louny, 44001

Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Obchodní 282, Janské Lázně, 54225

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace

Šamánkova 500/8, Liberec, 46001

Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek, Praha 6, Sušická 29

Sušická 1000/29, Praha, 16000

Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Česká 142/64, České Budějovice, 37021

Střední odborná škola pedagogická, gymnázium a vyšší odborná škola Karlovy Vary

Lidická 40, Karlovy Vary, 36020

Základní škola Terezín, okres Litoměřice

Na Krétě 354, Terezín, 41155

Základní škola Čeladná, příspěvková organizace

Čeladná 551, Čeladná, 73911

Základní škola a Mateřská škola Osek nad Bečvou, okres Přerov

78, Osek nad Bečvou, 75103

Gymnázium Brno-Řečkovice

Terezy Novákové 2, Brno, 62100

Základní škola a Mateřská škola, Hevlín, příspěvková organizace

Hevlín 225, Hevlín, 67169

Gymnázium, Mladá Boleslav, Palackého 191/1

Palackého 191/1, Mladá Boleslav, 29301

Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

201, Dolní Domaslavice, 73938

Základní škola Roztoky

Školní nám., Roztoky, 25263

Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace

Anežky České 702/17, Ústí nad Labem, 40007

Masarykova základní škola, Broumov, Komenského 312, okres Náchod

Komenského 312, Broumov, 55001

Gymnázium, Střední odborná škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 2, Ječná 27

Ječná 27, Praha, 12000

Základní škola a Mateřská škola Cerhenice, okres Kolín příspěvková organizace

Školská 280, Cerhenice, 28102

Střední zdravotnická škola, Tábor, Mostecká 1912

Mostecká 1912, Tábor, 39002

Křesťanské gymnázium

Kozinova 1000, Praha, 10200

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Přemysla Otakara II. 938, Čáslav, 28614

Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace

Majerova 138, Stráž nad Nisou, 46303

Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace

321, Žarošice, 69634

Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola

Jirsíkova 5, České Budějovice, 37001

Základní škola, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

Nádražní 313, Opočno, 51773

Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370

Pionýrská 1370, Tachov, 34701

Základní škola a Základní umělecká škola Strání

Rubanice 877, Strání, 68765

ZŠ Brno, Pavlovská 16

Pavlovská, Brno, 62300

Základní škola Okříšky

J. A. Komenského 87, Okříšky, 67521

Základní škola Praha - Radotín

Loučanská 1112/3, Praha, 15300

Základní škola Jílové u Prahy

Komenského 365, Jílové u Prahy, 25401

Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, příspěvková organizace

Lužická 920/7, Liberec, 46001

Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace

Vídeňská 47, Brno, 63900

Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram

Komenského nám. 35, Dobříš, 26301

Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna, o.p.s.

Střížkovská 27/32, Praha, 18000

Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137

Zlatá stezka 137, Prachatice, 38301

Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109, příspěvková organizace

17. listopadu, Jičín, 50601

Základní škola Dr. Františka Ladislava Riega, Semily, Jizerská 564

Jizerská 564, Semily, 51301

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň, Chodské nám. 2

Chodské nám. 2, Plzeň, 30100

Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči

Vítězslava Nováka 584, Skuteč, 53973

Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23

Fráni Šrámka 23, České Budějovice, 37146

ZŠ a MŠ Kravsko

Kravsko, Kravsko, 67151

Základní škola Na Radosti

Komenského 972/10, Žďár nad Sázavou, 59101

Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem

Klaruby nad Labem 105, Kladruby nad Labem, 53314

VOŠ Mediální tvorby

Matrosovova 833/14, Ostrava, 70900

Základní škola a Mateřská škola Maleč

Maleč 77, Maleč, 58276

Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov

Školní 74, Dolní Bousov, 29404

Základní škola Svitavy, T. G. Masaryka 27

T. G. Masaryka 27, Svitavy, 56802

Základní škola SMART

Neklanova 1806, Roudnice nad Labem, 41301

Základní škola Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky

Uhelný trh 4, Praha, 11000

VOŠP a SPŠM Kroměříž

Štěchovice 4176, Kroměříž, 76754

Gymnázium Duhovka s.r.o.

Ortenovo náměstí 34, Praha, 17000

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov

Jednoty 1620, Sokolov, 35611

Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace

Tyršova 1, Liberec, 46001

ZŠ Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, p.o.

Školní náměstí 472, Mariánské Lázně, 35301

Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb

Hradební 58/10, Cheb, 35002

Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace

Hladnovská 35, Ostrava, 71000

ZŠ Palackého 1371, Moravská Třebová

Palackého 1371, Moravská Třebová, 57101

Gymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace

5. KVĚTNA 620, Kadaň, 43201

Základní škola a mateřská škola Dolní Beřkovice, příspěvková organizace

Nádražní 250, Dolní Beřkovice, 27701

Základní škola T.G.Masaryka Mnichovice okres Praha - východ

Bezručova 346, Mnichovice, 25164

Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Nový Jičín, příspěvková organizace

360, Lichnov, 74275

Základní škola Litvínovská 500

Litvínovská 500, Praha, 19000

Základní škola, Praha 10, Veronské náměstí 391

Veronské náměstí 20/391, Praha, 10900

Církevní gymnázium v Kutné Hoře

Jiřího z Poděbrad 288, Kutná Hora, 28401

Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE s.r.o.

Tyršova 237, Litomyšl, 57001

Střední škola knižní kultury, o.p.s.

Perunova 975/6, Praha, 13000

Základní škola Malé Svatoňovice

17. listopadu 178, Malé Svatoňovice, 54234

Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč

Žižkova 505, Třebíč, 67423

Základní škola U Lesa Nový Bor, Boženy Němcové 539, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

Boženy Němcové 539, Nový Bor, 47301

Obchodní akademie, Vlašim, V Sadě 1565

V Sadě 1565, Vlašim, 25801

Základní škola Moravský Krumlov, Ivančická 218, 672 01 Moravský Krumlov

Ivančická 218, Moravský Krumlov, 67201

Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka, příspěvková organizace

Fr. Hajdy 34, Ostrava, 70030

Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov

Jednoty 1620, Sokolov, 35611

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, p.o.

Českobratrská 862/15, Teplice, 41501

Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace

Komenského 549, Kyjov, 69701

Základní škola a mateřská škola Telecí

Telecí 178, Telecí, 56994

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo nám. 2061, Prostějov, 79600

Základní škola T. G. Masaryka Suchdol nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

28. října 329, Suchdol nad Lužnicí, 37806

Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186

Fingerova 2186, Praha, 15800

Základní škola a mateřská škola, Svoboda nad Úpou, okres Trutnov

Kostelní 560, Svoboda nad Úpou, 54224

Základní škola Antonína Sochora Duchcov, Teplická ul. 13, okres Teplice

Teplická 13, Duchcov, 41901

Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická, s.r.o.

Slovácká 1a, Břeclav, 69002

Základní škola a Mateřská škola, Šumná, okres Znojmo

Šumná 92, Šumná, 67102

Základní škola T.G. Masaryka Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou

T.G.Masaryka 396, Borohrádek, 51724

Hotelová škola, Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, příspěvková organizace zřizovaná Středočeským krajem

Komenského 156/III, Poděbrady, 28922

Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov, Studentská 640, příspěvková organizace

Studentská 640, Litvínov, 43667

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

V Úžlabině 320, Praha, 11000

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, okres Brno-venkov

167, Drásov, 66424

Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952

Nad Alejí 1952, Praha, 16200

Základní škola a Mateřská škola Nučice, okres Praha - západ

Kubrova 136, Nučice, 25216

Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace

Kontakt na školu Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace Novolíšeňská 2411/10, Brno, 62800

Základní škola a mateřská škola Chlumín, příspěvková organizace

Chlumín 8, Chlumín, 27743

Gymnázium, Jeseník, Komenského 281

Komenského 281, Jeseník, 79001

Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147

Třebovská 147, Ústí nad Orlicí, 56203

Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Hrusická 2537/7, Praha, 14100

Gymnázium Pelhřimov

Jirsíkova 244, Pelhřimov, 39301

Základní škola Horní Jelení, okres Pardubice

Kolářského 414, Horní Jelení, 53374

Církevní základní škola svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí

Zámecká 57, Hradec nad Moravicí, 74741

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211

Palackého 211, Mladá Boleslav, 29380

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor, Jiráskova 1615

Jiráskova 1615, Tábor, 39002

Soukromé gymnázium ARCUS PRAHA 9, s.r.o.

Bratří Venclíků 1140, Praha, 19800

Střední škola Kateřinky - Liberec, s.r.o

Horská 167, Liberec, 46014

Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2

Komenského 2, Žďár nad Sázavou, 59101

Základní škola Jablonec nad Nisou - Kokonín, Rychnovská 216, příspěvková organizace

Rychnovská 216, Jablonec nad Nisou, 46801

Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121

Štítného 121, Jindřichův Hradec, 37701

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

Sokolovská 1638, Svitavy, 56802

Zš a Mš Kontešinec

Masarykovy sady 104, Český Těšín, 73701

Základní škola Davle

Školní 96, Davle, 25206

ZŠMŠ Plesná

Školní 254, Plesná, 35135

Základní škola Kvílice, okres Kladno

Kvílice 38, Kvílice, 27375

Střední škola technická a zemědělská Mohelnice

1. máje 667/2, Mohelnice, 78985

Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

Dukelská 313, Ústí nad Orlicí, 56201

Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace

Matiční 5, Ostrava, 72813

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Přímětická 1812/50, Znojmo, 66941

Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250

Chodovická 2250, Praha, 19300

Základní škola Černošice, okres Praha - západ

Pod Školou 447, Černošice, 25228

Základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 21

Jana Masaryka 21, Praha, 12000

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 5, Ústí nad Labem, 40001

Základní škola Lenešice, okres Louny

Knížete Václava 391, Lenešice, 43923

Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1

Nad Štolou 1510/1, Praha, 17000

Základní škola a Mateřská škola Velké Heraltice, přísp. org.

Školní 228, Velké Heraltice, 74775

Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace

ČS. dobrovolců 530/11, Teplice, 41501

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954

Cyrila Boudy 2954, Kladno, 27201

Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice

Holubova 47, Holice, 53401

Základní škola Želiv, okres Pelhřimov

Želiv 220, Želiv, 39444

Základní škola Dačice, Boženy Němcové 213, okres Jindřichův Hradec

Boženy Němcové 213/V, Dačice, 38011

Základní škola Dukelských hrdinů

Moskevská 1117/25, Karlovy Vary, 36001

Gymnázium, Praha 2, Botičská 1

Botičská 1, Praha, 12801

Základní škola Jana Kubelíka, Neveklov

Školní 301, Neveklov, 25756

Základní škola Velké Hamry, Školní 541 - příspěvková organizace

Školní 541, Velké Hamry, 46845

Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, příspěvková organizace

U Balvanu 16, Jablonec nad Nisou, 46634

ZŠ a MŠ Jankov, okr. Benešov

Na Náměstí 29, Jankov, 25703

Církevní gymnázium Plzeň

Mikulášské nám. 15, Plzeň, 32600

Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Arménská 21, Brno - Bohunice, Brno, 62500

Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

300, Česká Bělá, 58261

Městská knihovna Bílina

Mírové náměstí 21/16, Bílina, 41801

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy, T. G. Masaryka 47

T. G. Masaryka 47, Svitavy, 56802

Základní škola Tachov, Zárečná

Zárečná 1540, Tachov, 34701

Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace

Otická 18, Opava, 74601

Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace

Součkova 500, Bučovice, 68501

Masarykova základní škola Polička

nábřeží Svobody 447, Polička, 57201

Základní škola Prachatice, Vodňanská 287

Vodňanská 287, Prachatice, 38301

Anglické gymnázium, SOŠ a VOŠ, s.r.o.

Gorkého 867, Pardubice, 53002

Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína a Základní škola a mateřská škola Jana Pavla II. Hradec Králové

Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové, 50002

Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.

Komenského 10, Žďár nad Sázavou, 59101

Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220

17. listopadu 220, Jičín, 50601

Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, příspěvková organizace

Jakuba Arbesa 2454, Most, 43401

Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím - Szkoła Podstawowa i Przedszkole, Karviná - Fryštát, Dr. Olszaka 156

Dr.Olszaka 156, Karviná, 73701

Základní škola a Mateřská škola Lhoty u Potštejna

45, Lhoty u Potštejna, 51741

ZŠ TRNKA Dobříš

Příbramská 938, Dobříš, 26301

Obchodní akademie ELDO, o.p.s.

Střední 59, Brno, 60200

Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.

Kuncova 1580, Praha, 15500

Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Čs. exilu 669, Ostrava-Poruba, Ostrava, 70800

Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava

Legionářů 3, Jihlava, 58601

Základní škola s mateřskou školou Tlučná okres Plzeň-sever

Školní 838, Tlučná, 33026

Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace

Partyzánská 1053, Česká Lípa, 47001

Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Masarykovo náměstí 1594/16, Šlapanice, 66451

Základní škola Želechovice nad Dřevnicí, příspěvková organizace

4. května 336, Želechovice, 76311

Základní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice

Habrmanova 1500, Česká Třebová, 56002

ZŠ Štěpánov

Dolní 597, Štěpánov, 78313

Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446 - příspěvková organizace

Tyršova 446, Nymburk, 28802

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek, Karla Čapka 402

Karla Čapka 402, Písek, 39701

Základní škola Poběžovice, okres Domažlice

Masarykova 282, Poběžovice, 34522

Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace

Kaplického 384, Liberec, 46312

Karlínské gymnázium, Praha 8, Pernerova 25

Pernerova 25, Praha, 18600

Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice, Buzulucká 392

Buzulucká 392, Teplice, 41503

Základní škola a Mateřská škola Velemín, okres Litoměřice

170, Velemín, 41131

Základní škola Ostrava-Zábřeh, Chrjukinova 12, příspěvková organizace

Chrjukinova 1801/12, Ostrava, 70030

Gymnázium Třebíč

Masarykovo nám. 9, Třebíč, 67401

Základní škola Břeclav Slovácká

Slovácká 40, Břeclav, 69002

1. Scio Střední škola

Svídnická 506, Praha, 18100

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, Plzeň, 30100

Střední škola Kostka s.r.o.

Pod Pecníkem 1666, Vsetín, 75501

Základní škola Ostrava – Slezská Ostrava, Bohumínská 72/1082, příspěvková organizace

Bohumínská 72/1082, Ostrava, 71000

Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim

Chittussiho náměstí 153, Ronov nad Doubravou, 53842

Základní škola Čáslav, Masarykova 357, okres Kutná Hora

Masarykova 357, Čáslav, 28601

Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Školní 1803

Školní 1803, Roudnice nad Labem, 41301

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice, Gen. Svobody 2

Gen. Svobody 2, Mohelnice, 78985

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace

Palachova 35, Ústí nad Labem, 40001

Střední odborná škola Jarov, Učňovská 100/1, Praha 9, 190 00

Učňovská 100/1, Praha, 19000

Základní škola Zlín, Okružní 4685, příspěvková organizace

Okružní 4685, Zlín, 76005

Gymnázium, Blovice, Družstevní 650

Družstevní 650, Blovice, 33613

Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice

Blahoslavova 2105, Hořice, 50801

Základní škola Pečky, p.o.

Třída Jana Švermy 540, Pečky, 28911

Montessori základní škola Archa, z.s.

Jeremenkova 1003/66a, Praha, 14700

Obchodní akademie, Trutnov, Malé náměstí 158

Malé náměstí 158, Trutnov, 54101

Základní a Mateřská škola Nový Jičín Jubilejní 3

Jubilejní 3, Nový Jičín, 74101

Základní škola Sokolov, Rokycanova 258

Rokycanova 258, Sokolov, 35601

Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558

Mikoláše Alše, Zlín, 76173

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Pionýrů 2352, Frýdek-Místek, 73801

Základní škola a Mateřská škola Lubná, okres Rakovník

Lubná 228, Lubná, 27036

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 13

Kosmonautů 13, Ostrava, 73000

Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3

Zemědělská 3, Šumperk, 78701

Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, s. r. o.

E. Basse 1142/9, Most, 43401

Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160

Na Vítězné pláni 1160, Praha, 14000

Konzervatoř Brno

třída Kpt. Jaroše 45, Brno, 66254

Základní škola Šumperk, Šumavská 21

Šumavská 21, Šumperk, 78701

Soukromá základní škola Integrál pro žáky se specifickými poruchami učení, s.r.o.

Jana Masaryka 25, Praha, 12000

Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace

Havířov - Město, Komenského 2/328, Havířov, 73601

Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice, Jiráskova 617

Jiráskova 617, Hořovice, 26801

Základní škola a mateřská škola Dlouhá Třebová okres Ústí nad Orlicí

Školní 199, Dlouhá Třebová, 56117

Základní škola svaté Zdislavy Kopřivnice

Štefánikova 117/29, Kopřivnice, 74221

Cyrilometodějské gymnázium a mateřská škola v Prostějově

Komenského 17, Prostějov, 79601

Základní škola, Koryčany, okres Kroměříž

Masarykova 161, Koryčany, 76805

Základní škola Týniště nad Orlicí

Komenského 828/829, Týniště nad Orlicí, 51721

Gymnázium, Stříbro, Soběslavova 1426

Soběslavova 1426, Stříbro, 34901

Střední odborná škola Třineckých železáren

Lánská 132, Třinec, 73961

Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace

Masarykovo 379, Strážnice, 69662

Základní škola Bratří Čapků, Úpice, Komenského 151, okres Trutnov

Komenského 151, Úpice, 54232

Základní škola Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849, Uničov, 78391

Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí

Husova 146, Valašské Meziříčí, 75737

Základní škola Mladá Boleslav, Dukelská 1112, příspěvková organizace

Dukelská 1112, Mladá Boleslav, 29301

Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24

Čelakovského 24, Písek, 39701

Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace

Smetanova 168, Moravský Krumlov, 67201

Základní škola Nová Role, příspěvková organizace

Školní 232, Nová Role, 36225

Základní škola Horní Police, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

9. května 2, Horní Police, 47106

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

Karasova 16, Ostrava, 70900

Základní škola a Mateřská škola Wolkerova Havlíčkův Brod

Wolkerova 2941, Havlíčkův Brod, 58001

SZŠ

Nová 1820, Hranice, 75301

Základní škola Boskovice, okres Blansko

nám. 9. května 8, Boskovice, 68001

Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s.r.o.

Česká 4787, Zlín, 76005

Základní škola T. G. Masaryka, Lomnice nad Popelkou, okres Semily

Školní náměstí 1000, Lomnice nad Popelkou, 51251

Gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník, nám. J. Žižky 186

nám. J. Žižky 186, Rakovník, 26901

ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ

Fr. Křížka, Praha, 17000

Základní škola a Mateřská škola Janovice

Janovice 410, Janovice, 73911

Základní a mateřská škola Červený vrch

Alžírská 26/680, Praha, 16000

Základní škola Jablonec nad Nisou, 5. května 76, příspěvková organizace

5. května 76, Jablonec nad Nisou, 46601

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Křižkovského 48, Kuřim, 66434

První české gymnázium v Karlových Varech

Národní 25, Karlovy Vary, 36020

Základní škola, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace

Štramberská 189, Kopřivnice, 74221

Základní škola Náměšť nad Oslavou, Husova 579

Husova 579, Náměšť nad Oslavou, 67571

Základní škola a Mateřská škola Malšice, okres Tábor

Malšice 232, Malšice, 39175

Gymnázium, Praha 10, Přípotoční 1337

Přípotoční 1337, Praha, 10100

Jiráskovo gymnázium, Náchod

Řezníčkova 451, Náchod, 54701

Základní škola Orlová-Lutyně Školní 862 okres Karviná, příspěvková organizace

Školní 862, Orlová, 73514

Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace

Jabloňová 564/43, Liberec, 46001

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549, Hradec Králové, 50011

Základní škola Rumburk, p. o.

U Nemocnice 1132/5, Rumburk, 40801

Základní škola a mateřská škola Buchlovice

Komenského 483, Buchlovice, 68708

Střední odborná škola technická a zahradnická

Osvoboditelů 2, Lovosice, 41002

Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace

Středoškolská 1, Ostrava, 70030

Základní škola Turnov, Skálova 600, přísp. org.

Skálova, Turnov, 51101

Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Jeronýmova 10, České Budějovice, 37115

Střední průmyslová škola, Ostrava – Vítkovice, příspěvková organizace

Zengrova 1, Ostrava-Vítkovice, Ostrava, 70300

Základní škola a Mateřská škola Březno, okres Chomutov

Švermova 367, Březno, 43145

Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč

Žižkova 505, Třebíč, 67423

Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38

Kuldova 38, Brno, 61500

Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace

Středoškolská 1, Ostrava, 70030

Gymnázium Děčín, příspěvková organizace

Komenského náměstí 4, Děčín, 40501

Biskupské gymnázium v Ostravě

Karla Pokorného 1284, Ostrava, 70800

ZŠ Protivín

Komenského 238, Protivín, 39811

Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

Pilařova 3, Kroměříž, 76701

Základní škola a Mateřská škola Sudkov, příspěvková organizace

176, Sudkov, 78821

Gymnázium Rájec-Jestřebí

Komenského 240, Rájec-Jestřebí, 67902

Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí

U Světlé 23, Velké Meziříčí, 59423

Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace

Hlavní 871/198, Svatobořice-Mistřín, 69604

Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71

Havlíčkova71, Jihlava, 58601

Gymnázium, Židlochovice, Tyršova 400

Tyršova 400, Židlochovice, 66701

Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace

Komenského náměstí 4, Znojmo, 66975

Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizace

Partyzánská 530/3, Liberec, 46001

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, 74401

Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Gen. Janouška 1006

Generála Janouška 1006, Praha, 19800

Základní škola Postoloprty, okres Louny

Draguš 581, Postoloprty, 43942

Základní škola a gymnázium města Konice

Tyršova 609, Konice, 79852

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Sedlice, okres Strakonice

Komenského 256, Sedlice, 38732

Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.

Konečná 21, Karlovy Vary, 36005

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113

Jiráskovy sady 113, Příbram, 26101

Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická

Kollárova 5, Praha, 18600

Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí, nám. T. G. Masaryka 1260, příspěvková organizace

nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, 73911

Základní škola a Mateřská škola Ostrožská Lhota

306, Ostrožská Lhota, 68723

Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace

Příční 1365, Strážnice, 69662

ZŠ Dobřany

ZŠ Třída 1.máje 618, Dobřany, 33441

ZŠ a MŠ Chotíkov

Chotíkov 173, Chotíkov, 33017

Základní škola Aš, Hlávkova 26, okres Cheb

Hlávkova 26, Aš, 35201

Základní škola Sv. Čecha, Choceň

Sv. Čecha 1686, Choceň, 56501

Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1

Nad Kavalírkou 1, Praha, 15000

ZŠ Osek

Hrdlovská 662, Osek, 41705

Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov

Palackého 524, Holešov, 76901

Gymnázium, Český Brod, Vítězná 616

Vítězná 616, Český Brod, 28227

Základní škola J. A. Komenského Lysá nad Labem, Komenského 1534, okres Nymburk

Komenského 1534, Lysá nad Labem, 28922

ZŠ Jičín, Poděbradova 18

Poděbradova 18, Jičín, 50601

Základní škola Klatovy, Tolstého 765

Tolstého 765, Klatovy, 33901

SOŠ Luhačovice

Masarykova 101, Luhačovice, 76326

Gymnázium Františka Palackého, Neratovice, Masarykova 450

Masarykova 450, Neratovice, 27711

Základní škola Velešín, okres Český Krumlov

Družstevní 340, Velešín, 38232

Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804, příspěvková organizace

I. Sekaniny 1804/15, Ostrava, 70800

Základní škola T. G. Masaryka, Lomnice nad Popelkou, okres Semily

Školní náměstí 1000, Lomnice nad Popelkou, 51251

Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace

Boučkova 355/II, Poděbrady, 29040

Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny

Karlovarská 181, Lubenec, 43983

Základní škola Labyrinth

Žerotínovo náměstí 6, Brno, 60200

Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083

Dašická 1083, Pardubice, 53003

SOU stavební Opava, příspěvková organizace

B.Němcové 22, Opava, 74601

Základní škola Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace

Mládežniká 11, Havířov, 73601

Obchodní akademie Neveklov

Školní 303, Neveklov, 25756

ZŠ a MŠ Ostrava - Hrabůvka, Mitušova 16, příspěvková organizace

Mitušova 16/1506, Ostrava, 70030

Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103

Plzeňská 3103, Kladno, 27201

Základní škola a Mateřská škola Bělá pod Pradědem, příspěvková organizace

Adolfovice170, Bělá pod Pradědem, 79001

Základní škola, Trhová Kamenice, okres Chrudim

Raisovo náměstí 2, Trhová Kamenice, 53952

Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185

Národních mučedníků 185, Klatovy, 33901

ZŠ Sokolnice

Masarykova 20, Sokolnice, 66452

Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace

Husitská 2053, Sokolov, 35601

Základní škola, základní umělecká škola a mateřská škola Ledenice

Náměstí 88, Ledenice, 37311

EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií

Na Hrázi 64, Poděbrady, 29001

Základní škola Svitavy, Riegrova 4

Riegrova, Svitavy, 56802

Základní a Mateřská škola Otnice, p.o., Školní 352, 683 54 Otnice

Školní 352, Otnice, 68354

Základní škola Tábor, Zborovská 2696

Zborovská 2696, Tábor, 39003

Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193, příspěvková organizace

Hlavní 193, Ústí nad Labem, 40331

Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240

Zlatá stezka 240, Prachatice, 38301

Základní škola Brodek u Přerova, okres Přerov

Majetínská 275, Brodek u Přerova, 75103

Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861

Drtinova 1, Praha, 15000

Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Teplice, Na Stínadlech 2386

Na Stínadlech 2386, Teplice, 41501

ZŠ a MŠ Chuchelná

Komenského, Chuchelná, 74724

Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Studentská 1354, Žatec, 43801

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549, Hradec Králové, 50011

Základní škola, Nový Bydžov, F. Palackého 1240

Palackého 1240, Nový Bydžov, 50401

Základní škola Radiměř

Radiměř 211, Radiměř, 56907

Zš a Mš Radnice

Sídliště 591, Radnice, 33828

ZŠ a MŠ s pol. jaz. vyučovacím Horní Suchá, p. o., Těrlická 407, 735 35 Horní Suchá

Těrlická 407, Horní Suchá, 73535

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Nádražní 90, Sedlčany, 26480

Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726

Litoměřická 726, Praha, 19000

Základní škola Uherský Ostroh

Školní 400, Uherský Ostroh, 68724

Gymnázium Pacov

Hronova 1079, Pacov, 39501

Waldorfská škola Příbram - Základní škola, Gymnázium a Střední odborné učiliště Příbram, Hornická 327

Hornická 327, Příbram, 26101

Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace

Gebauerova, Ostrava, 70200

Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle, Ohradní 55

Ohradní 55, Praha, 14000

2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram

Příkrá 67, Sedlčany, 26401

Základní škola a Mateřská škola Liběšice, příspěvková organizace

Liběšice 170, Liběšice, 41146

Mensa gymnázium, o.p.s.

Španielova 1111, Praha, 16300

ZŠ Hradec Králové Pouchov

K Sokolovně 452, Hradec Králové, 50341

Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6

Lyčkovo náměstí 460/6, Praha, 18600

Základní škola T. G. Masaryka Sušice, Dr. E. Beneše 129, okres Klatovy, příspěvková organizace

Dr. E. Beneše 129, Sušice, 34201

Základní škola a Mateřská škola Kounov

Kounov 196, Kounov, 27006

Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Rakovník

Tyršova 127, Čistá, 27034

Základní škola pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, Trutnov

Mentzlova 1, Trutnov, 54101

Gymnázium, Havířov-Podlesí

Studentská 11, Havířov, 73601

Základní škola a Mateřská škola Mozaika

Myšlínská 30, Mnichovice, 25164

Základní škola, Trutnov, Komenského 399

Komenského 399, Trutnov, 54101

Základní škola Veselí nad Lužnicí, Čs.armády 210, okres Tábor

Čs.armády 210, Veselí nad Lužnicí, 39181

Základní škola a Mateřská škola Vysoké Veselí

K.H. Borovského 99, Vysoké Veselí, 50703

2ZŠ Říčany

Bezručova 94/ 19, Říčany, 25101

Základní škola Mnichovo Hradiště

Studenstká 895, Mnichovo Hradiště, 29501

Základní škola, Česká Lípa, Pátova 406, příspěvková organizace

Pátova 406, Česká Lípa, 47001

Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12

Pertoldova 3373/51, Praha, 14300

Gymnázium Hostivice, příspěvková organizace

Komenského 141, Hostivice, 25301

Základní škola Kaznějov, okres Plzeň sever, příspěvková organizace

Školní 479, Kaznějov, 33151

Moravskoslezská obchodní akademie, s.r.o.

Michálkovická 1810/181, Ostrava, 71000

Park Lane

Valdštejnská 151/6a, Praha, 11800

DOCTRINA - základní škola a mateřská škola, s.r.o.

Na Perštýně 404, Liberec, 46001

Střední škola logistická, příspěvková organizace

Hlavní 114, Dalovice, 36263

ZŠ a MŠ Brno,Antonínská 3,p.o.

Antonínská 3, Brno, 60200

Základní škola, Prachovice, okres Chrudim

Chrudimská 57, Prachovice, 53804

Základní škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 1053, příspěvková organizace

Tyršova 1053, Frenštát pod Radhoštěm, 74401

Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči

Vítězslava Nováka 584, Skuteč, 53973

Základní škola Podbořany, Husova 276, okres Louny

Husova 276, Podbořany, 44101

ZŠ Nikolčice

Nikolčice, Nikolčice, 69171

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Lískovecká 2089, Frýdek-Místek, 73801

Základní a mateřská škola Lichnov

Lichnov 46, Lichnov, 79315

Hotelová škola s.r.o.

Bosonožská 9, Brno, 62500

Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace

Poděbradova 661, Louny, 44001

Křesťanská základní škola a mateřská škola Elijáš

Baarova 360, Praha, 14000

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, Vsetín, 75501

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6

Alšovo nábřeží 6, čp. 82, Praha, 11000

Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace

č.p. 207, Klenčí pod Čerchovem, 34534

Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, příspěvková organizace

Oblačná 101/15, Liberec, 46015

Základní a mateřská škola Gustawa Przeczka s polským jazykem vyučovacím, Třinec, Nádražní 10, p.o.

Nádražní 10, Třinec, 73961

Základní škola a mateřská škola Okna, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Okna

Okna 3, Okna, 47162

Základní škola Chomutov, Kadaňská 2334

Kadaňská 2334, Chomutov, 43003

Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace

Poděbradova 661, Louny, 44001

ŽŠ a MŠ Klíč

Klášterní 2490, Česká Lípa, 47001

Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace

Hornická 1325, Tachov, 34701

Základní škola Hlučín-Rovniny, okres Opava

Cihelní 1417/8, Hlučín, 74801

Základní škola Velvary, okres Kladno

Školní 269, Velvary, 27324

Obchodní akademie, Olomouc, tř. Spojenců 11

tř. Spojenců 11, Olomouc, 77900

Gymnázium a Střední odborná škola, Jilemnice, Tkalcovská 460, příspěvková organizace

Tkalcovská 460, Jilemnice, 51401

Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594

Mikulova 1594, Praha, 14900

Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

507, Bánov, 68754

Základní škola, Praha 4, Pošepného náměstí 2022

Pošepného náměstí 2022, Praha, 14800

Základní škola a mateřská škola Chraštice

Chraštice 44, Březnice, 26272

Základní škola Valašské Klobouky

Školní 856, Valašské Klobouky, 76601

Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3

Hellichova 3, Praha, 11800

Jabok - vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická

Salmovská 8, Praha, 12000

Základní škola Prachatice, Národní 1018

Národní 1018, Prachatice, 38301

Základní škola Frýdek-Místek

Komenského 402, Frýdek-Místek, 73801

Sportovní soukromá základní škola, s.r.o.

Podkrušnohorská 1677, Litvínov, 43601

Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace

Jateční 22, Ústí nad Labem, 40001

Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22

Komenského nám.22, Litomyšl, 57012

ZŠ Liberec Barvířská

Proboštská, Liberec, 46007

Gymnázium, Praha 10, Omská 1300

Omská 1300, Praha, 10000

Základní škola, Tišnov, náměstí 28. října 1708

náměstí 28. října 1708, Tišnov, 66601

Základní škola a Základní umělecká škola Petřvald Školní 246, příspěvková organizace

Školní 246, Petřvald, 73541

Základní škola Milín, okres Příbram, příspěvková organizace

Školní 247, Milín, 26231

ZŠ J. A. Komenského 414

Komenského 414, Čelákovice, 25088

Základní škola Charlotty Masarykové, Praha 5 - Velká Chuchle

Starochuchelská 240/38, Praha, 15900

Základní škola, Tišnov, Smíškova 840

Smíškova 840, Tišnov, 66601

Základní a Mateřská škola Kladno, Norská 2633

Norská 2633, Kladno, 27202

Obchodní akademie Lysá nad Labem

Komenského 1534, Lysá nad Labem, 28922

Městská knihovna Úvaly

Husova 98, Úvaly, 25082

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové, Komenského 234

Komenského 234, Hradec Králové, 50003

Základní škola Vsetín, Trávníky 1217

Matouše Václavka 1217, Vsetín, 75501

Česká zemědělská univerzita, Institut vzdělávání a poradenství

Kamýcká 129, Praha, 16000

Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice

Školní náměstí 177, Dubí, 41701

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Hradec Králové

Hradební 1029, Hradec Králové, 50002

Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a zemědělsko-ekonomická Vyškov

Komenského náměstí 16, Vyškov, 68201

Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov

Školní 228, Besednice, 38281

Základní škola Šternberk, Olomoucká 76

Olomoucká 76, Šternberk, 78501

Základní škola J. A. Komenského Kly, okres Mělník

Kly 70, Kly, 27741

ZŠ a MŠ Mšené-lázně

Školní 121, Mšené-lázně, 41119

Střední odborná škola sociální - Evangelická akademie

Kladská 335, Náchod, 54701

Základní škola a mateřská škola, okres Příbram

Chlum 16, Nalžovice, 26293

Knihovna Třinec

Lidicka 541, Třinec, 73961

Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace

Středoškolská 1, Ostrava, 70030

Základní škola, Brno, Řehořova 3

Řehořova 3, Brno, 61800

Základní škola Libice nad Cidlinou, okres Nymburk

Školní 465, Libice nad Cidlinou, 28907

Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, Přelouč, 53501

Škola Jaroslava Ježka, Mateřská škola, základní škola, praktická škola a základní umělecká škola pro zrakově postižené, Praha 1, Loretánská 19 a 17

Loretánská 19, Praha, 11800

Obec Kostelní Lhota

Kostelní Lhota, Kostelní Lhota, 28912

Základní škola a mateřská škola Parentes Praha

Radlická 138, Praha, 15000

Gymnázium Valašské Klobouky

Komenského 60, Valašské Klobouky, 76626

ZŠ Bohdalice

Bohdalice 1, Bohdalice-Pavlovice, 68341

Gymnázium, Písek, Komenského 89

Komenského 89, Písek, 39701

Základní škola, Jičín, Železnická 460

Železnická 460, Jičín, 50601

Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle, Ohradní 55

Ohradní 55, Praha, 14000

Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1

Mlýnská 1, Mohelnice, 78985

Střední průmyslová škola stavební, Plzeň, Chodské nám. 2

Chodské nám. 2, Plzeň, 30100

Gymnázium a Střední odborná škola, Jaroměř, Lužická 423

Lužická 423, Jaroměř, 55123

Základní škola, Dobruška, Pulická 378, okres Rychnov nad Kněžnou

Pulická 378, Dobruška, 51801

Doctrina - Podještědské gymnázium

Sokolovská 328, Liberec, 46014

Gymnázium, Příbram, Legionářů 402

Legionářů 402, Příbram, 26101

Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

Žerotínova 29, Brandýs nad Orlicí, 56112

ZŠ Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okr. Ústí nad Orlicí

Výprachtice 390, Výprachtice, 56134

Základní škola a mateřská škola Načeradec, okres Benešov

Lhotecká 270, Načeradec, 25708

Základní škola a Mateřská škola Krásná Hora n. Vlt., okres Příbram

Krásná Hora nad Vltavou 103, Krásná Hora nad Vltavou, 26256

Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000, příspěvková organizace

Mostecká 3000, Chomutov, 43001

Základní škola s RvJ K Milíčovu

K Milíčovu 674, Praha, 14900

Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

Akademika Heyrovského 4539, Chomutov, 43003

Základní škola a Základní umělecká škola, Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště

Školní 606, Dolní Němčí, 68762

Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto

Komenského 1/II, Vysoké Mýto, 56619

Základní škola a Mateřská škola Lomnice nad Lužnicí

náměstí 5. května 131, Lomnice nad Lužnicí, 37816

Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970

Tyršovo náměstí 970, Česká Třebová, 56002

Soukromá základní škola a mateřská škola Adélka, o.p.s.

Mašovice 5, Horšovský Týn, 34601

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace

Školní 1060, Chomutov, 43001

Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, příspěvková organizace

Hlavní 82, Dolní Dunajovice, 69185

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Předhradí

U Parku 36, Pňov-Předhradí, 28941

Základní škola Vlásenický dvůr

Vlásenice 59, Pelhřimov, 39301

Základní škola Bodláka a Pampelišky, o.p.s.

Veliš 40, Veliš, 50721

ZŠ Poznávání

Veverkova 459/3, Praha, 17000