Mediální vzdělávání

Rozvíjejte mediální gramotnost žáků.

Mediální vzdělávání

Média prostupují všemi sférami našeho života a čerpáme z nich většinu informací. Rozvoj digitálních technologií klade na všechny, kteří se chtějí v mediálním světě orientovat a sebejistě pohybovat, stále vyšší nároky. Jsou k tomu potřeba znalosti a dovednosti jako kritické myšlení a mediální gramotnost, které náleží do oblasti mediálního vzdělávání a patří mezi klíčové kompetence pro život v dnešní digitální době. V JSNS proto podporujeme vyučující, kteří se mediálnímu vzdělávání věnují či chtějí začít věnovat.

Kompletní výčet našich aktivit a materiálů najdete online i v přehledové  brožuře mediálního vzdělávání. Můžete si z nich vybrat, co bude vyhovovat právě vašim potřebám.

 

Chcete dostávat pravidelnou dávku inspirace k mediálnímu vzdělávání? Odebírejte náš Bulletin. Anebo se prostřednictvím kalendáře níže bezplatně přihlaste přímo na vzdělávací akci. Připravili jsme zajímavou nabídku, přihlaste se.

 

Chci odebírat Bulletin     Kalendář akcí     

 

       

Naše aktivity také realizujeme s partnery CZ.NIC, Dětské krizové centrum a Linka bezpečí ve společném konsorciu Safer Internet Centrum ČR, jehož cílem je posílení bezpečnosti dětí a mládeže na internetu.

 

Kontakt

Napište nám na mv@jsns.cz nebo přes formulář. Pod formulářem najdete i kontakty na všechny členy týmu mediálního vzdělávání a na další členy JSNS.


Partneři projektu