Letní žurnalistická škola na Vysočině 

V termínu od 18. do 24. srpna proběhne v Havlíčkově Brodě již 15. ročník Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského. Letos poprvé ale přivítá mezi účastníky přednášek, workshopů a besed i 5 vyučujících (ze základních, středních škol nebo vysokých škol). Ti si mohou vybrat z 5 tematických skupin: Televizní zpravodajství, Rozhlasové zpravodajství, Tisk, Nová média anebo Fotografie.

Cena této týdenní letní školy je pro vyučující 4000 Kč + ubytovné a stravné.  Pro více informací o akci nebo zhlédnutí programu předešlých ročníků můžete navštívit její web, který ale směřuje především ke studentům. Pokud se chcete přihlásit jako vyučující (nebo zjistit více o zapojení vyučujících do celé akce), napište prosím na mail centrumvysocina@centrum.cz. Volná místa se budou pravděpodobně rychle zaplňovat. 

 

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.