Jak se zapojit

Chcete se zapojit do Měsíce filmu na školách? Stačí, když si vyberete film a hosta a do 5. října vyplníte krátký přihlašovací formulář.

Jedinou podmínkou zapojení se do Měsíce filmu na školách je, aby na Vaší škole projekce a beseda v listopadu opravdu proběhla. 

K letošnímu tématu Měsíce filmu na školách - tedy únoru 1948 - Vám nabízíme čtyři filmy. Navíc jsme zařadili i dva bonusové k výročím let 1918 a 1938. Pokud se Vám ale téma letošního ročníku do výuky nehodí, můžete promítat i jiný film o moderních československých dějinách, který na JSNS.CZ nabízíme. 

Pokud ještě nevíte, jaký film budete chtít v listopadu promítat nebo jakého hosta na besedu pozvat, můžete se k přihlášce později vrátit a vše doplnit.

Aktuální informace najdete na našich stránkách a ve facebookové skupině, kam se můžete připojit. A samozřejmě jsme Vám k dispozici na e-mailové adrese info@pribehybezpravi.cz.

 

Jak se přihlásit? 

  • Pokud máte registraci na portálu JSNS.CZ a nejste přihlášen/a, přihlaste se
  • Pokud registraci na portál nemáte, je potřeba se nejprve zaregistrovat - stačí vyplnit jednoduchý formulář, který Vám zabere jen pár minut. Pokud si s registrací nebudete vědět rady, napište na email registrace@jsns.cz.
  • V přihlášce uveďte jméno Vašeho hosta. Pokud ho ještě neznáte, můžete nechat pole prozatím prázdné. Až do konce přihlašování budete mít možnost hosta doplnit, a to buď změnou v přihlašovacím formuláři nebo tím, že nám jeho jméno napíšete na info@pribehybezpravi.cz.