Jak se zapojit

Během listopadu by na Vaší škole měla proběhnout projekce filmu a případně také beseda s hostem.
Pokud s ohledem na koronavirovou epidemii nebudete chtít nebo nebude možné projekci či debatu v prostorách školy uspořádat, můžete se zapojit online formou a žákům zprostředkovat některou z debat s hosty, které připravíme. O online debatách budeme vyučující průběžně informovat.

K letošnímu tématu Měsíce filmu na školách - tedy Média a totalita - doporučujeme tři filmy. Pokud se Vám ale téma do výuky nehodí, můžete promítat i jiný film o moderních československých dějinách, který na JSNS.CZ nabízíme. 

Veškeré bonusové materiály (USB disk, plakátové výstavy Jménem republiky a jejího lidu a Nepřemožená i průvodce Krok za krokem) dostanou všichni přihlášení vyučující bez ohledu na okolnosti způsobené koronakrizí.

K přihlášení nyní vyplňte krátký formulář. Promítaný film i hosta můžete doplnit později.

Aktuální informace najdete na našich facebookových stránkách a samozřejmě jsme Vám k dispozici na e-mailové adrese info@pribehybezpravi.cz.

Jak se přihlásit? 

  • Pokud máte registraci na portálu JSNS.CZ a nejste přihlášen/a, přihlaste se
  • Pokud registraci na portál nemáte, je potřeba se nejprve zaregistrovat - stačí vyplnit jednoduchý formulář, který Vám zabere jen pár minut. Pokud si s registrací nebudete vědět rady, napište na email registrace@jsns.cz.

 

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ