Inspirace před létem

Je tu třetí číslo online čtvrtletníku připraveného týmem Jednoho světa na školách (JSNS). Sdílíme v něm příběhy a inspiraci se všemi účastníky našich projektů. Už v příštím čísle můžeme napsat o tobě nebo přidat do kalendáře pozvánku právě na tvou akci.

V polovině května společnost Člověk v tísni slavnostně předala Cenu Gratias Tibi 2018 mladým akčním lidem. Atmosféra večera byla moc fajn, jak můžeš vidět i na fotografiích a v pořadu České televize. V tomto čísle se proto dozvíš o dvou projektech, které byly letos na Cenu nominovány. Známe také vítěze soutěže Hledá se LEADr. 2018 – stal se jím Matěj Prokop. Přinášíme článek i o něm a jeho projektu. A nakonec jsme tu s textem o tom, jaké projekty vznikají v zahraničí, tentokrát v Ugandě. Více ti o obsahu řekne Jakub Pavlovský ve videu.

Za tým JSNS ti přeji příjemné čtení a krásné léto. 

Eva Lukášová

E-mail: eva.lukasova@jsns.cz
Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.