LEADr.oviny 1

Tým Jednoho světa na školách ti s radostí (a napětím!) představuje první číslo online čtvrtletníku LEADr.oviny. Už se známe. Setkali jsme se v rámci Ceny Gratias Tibi, týmového projektu Kdo jiný?, Studentských voleb, soutěže Hledá se LEADr., Filmových klubů, festivalu Jeden svět nebo Příběhů bezpráví. Moc si vážíme tvých nápadů, úsilí a času, který jsi s námi strávil. I ty jsi ukázal, že mladí lidé mohou dělat velké věci.

Proč se ti chystáme posílat LEADr.oviny? Chtěli bychom s tebou být v kontaktu. Vytvořit pro co nejvíce účastníků projektů JSNS.CZ propojující společný prostor, kde se budeme moct vzájemně inspirovat, motivovat a informovat o aktuálním dění. V LEADr.ovinách si tak pravidelně přečteš podnětné rozhovory, zajímavé zprávy z domova i ze světa nebo nalistuješ kalendář souvisejících akcí a workshopů.

Doufáme, že LEADr.oviny budou inspirativní čtení pro tebe i o tobě. Už v příštím čísle můžeme napsat o tvém projektu nebo připíchnout do kalendáře pozvánku právě na tvou akci.

Příjemné čtení za tým Jednoho světa na školách přeje,

Eva Rajtmajerová

E-mail: eva.rajtmajerova@jsns.cz

 


 

Rozhovor

Chceme lákat mladé lidi, aby se zajímali o politiku

Více informací

Příběh

Nestát stranou

Více informací

Příběh

Nenechte se vodit za nos

Více informací

Světově

23letý Mwotta mění životy ugandských zemědělců

Více informací
Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.