LEADr.oviny 1

Tým Jednoho světa na školách ti s radostí (a napětím!) představuje první číslo online čtvrtletníku LEADr.oviny. Už se známe. Setkali jsme se v rámci Ceny Gratias Tibi, týmového projektu Kdo jiný?, Studentských voleb, soutěže Hledá se LEADr., Filmových klubů, festivalu Jeden svět nebo Příběhů bezpráví. Moc si vážíme tvých nápadů, úsilí a času, který jsi s námi strávil. I ty jsi ukázal, že mladí lidé mohou dělat velké věci.

Proč se ti chystáme posílat LEADr.oviny? Chtěli bychom s tebou být v kontaktu. Vytvořit pro co nejvíce účastníků projektů JSNS.CZ propojující společný prostor, kde se budeme moct vzájemně inspirovat, motivovat a informovat o aktuálním dění. V LEADr.ovinách si tak pravidelně přečteš podnětné rozhovory, zajímavé zprávy z domova i ze světa nebo nalistuješ kalendář souvisejících akcí a workshopů.

Doufáme, že LEADr.oviny budou inspirativní čtení pro tebe i o tobě. Už v příštím čísle můžeme napsat o tvém projektu nebo připíchnout do kalendáře pozvánku právě na tvou akci.

Příjemné čtení za tým Jednoho světa na školách přeje,

Eva Lukášová

E-mail: eva.lukasova@jsns.cz

 


 

Rozhovor

Chceme lákat mladé lidi, aby se zajímali o politiku

Více informací

Příběh

Nestát stranou

Více informací

Příběh

Nenechte se vodit za nos

Více informací

Světově

23letý Mwotta mění životy ugandských zemědělců

Více informací
Mé oblíbené filmy

Mějte své oblíbené filmy rychle po ruce

Novinkou na webu je „symbol srdíčka", který se objeví na Vašem profilu po přihlášení. Jde o funkci ukládání oblíbených lekcí ve vašem profilu. Případně si můžete dávat na seznam filmy, které chcete zhlédnout později.