Zde se registrujte do akcí pořádaných v rámci Týdnů mediálního vzdělávání 2024 (Veletrh, debaty, semináře) 

Jak se zapojit?

1. krok

Chcete navštívit Veletrh mediálního vzdělávání, debatu s novinářem či semináře? Pečlivě si prostudujte nabídku letošních Týdnů mediálního vzdělávání (TMV) a vyberte si, o co máte v letošním roce zájem. 

2. krok

Přihlaste se do svého JSNS profilu (nebo se registrujte) a zobrazí se vám formulář, kde si zaškrtnete, čeho se v rámci letošních Týdnů mediálního vzdělávání chcete zúčastnit. Zvolit můžete účast na Veletrhu, debatu v Brně, Plzni či Ostravě nebo seminář v Brně a Českých Budějovicích. Přihlásit se také můžete o zaslání bonusového balíčku.  

3. krok

Pokud jste vyučující, naplánujte si, kdy se ve výuce se svými žáky budete mediálnímu vzdělávání věnovat a jak můžete využít informace, nové podněty či zkušenosti, které si odnášíte z akcí pořádaných během TMV. Využít můžete stálé materiály z portálu JSNS, ale také nově připravovanou aktivitu "Obraz Evropské unie v médiích". 

Pokud máte jakýkoli dotaz nebo komentář, napište nám na e-mail: tmv@jsns.cz nebo volejte na číslo +420 734 428 487 (po-pá, 10:00–16:00).


Jste u nás poprvé? Registrace na portál JSNS vám zabere jen pár minut.

Před vyplněním formuláře se přihlaste do svého JSNS.CZ profilu.

Chci se přihlásit