Závěrečný seminář Týdnů mediálního vzdělávání

Přijměte pozvání na mediálněvzdělávací seminář, který pořádáme v červnu u příležitosti konce Týdnů mediálního vzdělávání 2022. Těšíme se na příležitost potkat se s vámi osobně, sdílet zkušenosti a symbolicky uzavřít letošní školní rok.

KDY: čtvrtek 16. června od 9 do 13 hodin

KDE: Centrum Langhans, Vodičkova 707/37, Praha 1

 

Setkání proběhne naživo a jeho obsahem bude:

9.00     Zahájení setkání, seznámení účastníků
9:30     Přednáška Mgr. Michaely Slussareff, PhD. na téma její nové knihy Hry, sítě, porno: Rodičovský průvodce džunglí digitálního dětství a puberty
10:30    Coffee break
10:45   Představení vzdělávacích materiálů JSNS, které připravujeme na podzim 2022
11:15    Diskuze s novinářkou Petrou Procházkovou z Deníku N na téma války na Ukrajině
12:15   Oběd, sdílení zkušeností
13:00   Ukončení setkání

 

Během semináře bude zajištěno občerstvení a lehký oběd. Pokud už teď víte, že byste se semináře rádi zúčastnili, přihlaste se přes tuto stránku. Počet míst je omezen. Přihlašovat se můžete do pátku 10. června.

Přihlásit se na seminář

 

 

 

Seminář se koná v rámci projektu Rozvoj mediálního vzdělávání na základních školách prostřednictvím audiovizuálních materiálů, který je realizovaný díky podpoře Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund.

 

Výuka s umělou inteligencí

Objevujte se svými žáky svět umělé inteligence


Vyzkoušejte naše nové aktivity do hodin využívající AI chatboty. A pokud je pro vás AI nové téma, nachystali jsme pro vás také manuál Krok za krokem k výuce s umělou inteligencí, díky kterému můžete začít zapojovat AI do výuky vlastním tempem.